
15:00, 5 листопада 2021 р.
Надійне джерело
З 8 листопада відновлюється навчання учнів – очне та дистанційне у Житомирській громаді

З понеділка, 8 листопада, у Житомирській громаді відновлюється очне навчання для учнів ЖМЛ №1, ЗОШ №19, ЗОШ № 27, ЗОШ №32, Вересівської ЗОШ , а також для вихованців Школи юних десантників.
Читайте також: Скільки платитимуть за газ мешканці Житомирщини у листопаді?
Про це інформують на сайті Житомирської міської ради. Учні 5-11 класів решти шкіл та позашкільних освітніх закладів навчатимуться дистанційно через відсутність 100% вакцинації працівників.
Учні початкової ланки всіх закладів загальної середньої освіти з 8 листопада виходять на очне навчання.
Джерело: сайт Житомирської міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
09:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня