Траса, яка сполучає два великих міста Київ та Житомир, потерпає від страшної негоди. Сильний буревій пронісся над Житомиром, Небелицею, Макаровим.

Зокрема, як повідомив кореспондент Gazeta.ua, на ділянці автошляху від Макарова (Київська область) до Житомира пройшла сильна злива з потужними поривами вітру.

Дощ був настільки сильним, що не видно було дороги за кілька метрів перед машиною. Попри відмінне дорожнє покриття, автотранспорт рухався не швидше 80 кілометрів на годину.

500100_4

 

500100_2

 

500100_1_534

 

Місцями траса була завалена стовбурами дерев, товстим гіллям та зірваним листям. Легковий транспорт та вантажівки мусили петляти між завалами.

На щастя, під ними жодного учасника дорожнього руху помічено не було. Не було зафіксовано й жодної ДТП. Зрештою, як і дорожніх служб, які б розчищали шлях від наслідків негоди (станом на 19:30).

Нагадаємо, раніше, взимку 2013 року, траса Київ-Чоп, до якої входить й відрізок автодороги між столицею та Житомиром,  вже "прославилась" своїми погодними "пригодами", коли від сильних снігопадів на дорозі було заблоковано сотні автомобілів. Деякі водії та пасажири просиділи у снігових заметах понад добу.