• Головна
  • Прийом і вивезення вторсировини
Новини компаній
15:00, 26 листопада 2021 р.

Прийом і вивезення вторсировини

Новини компаній

Зараз харчові продукти та промислові товари упаковуються з використанням картону, пластику, поліетиленової плівки. Рано чи пізно ці матеріали потрапляють в сміттєпровід. Процес розпаду полімерних відходів триває століттями, збільшуючи природні ризики. Що вже говорити про відходи великих компаній та масштабних агрокомплексів. Така поведінка людини є щонайменше нераціональною.

Компанія «Пластикер» закликає кожного громадянина посприяти зменшенню кількості відходів на звалищах, скориставшись послугою прийому вторинної сировини. Таким чином, відпрацьований пластик, папір і агровідходи можуть бути цінними матеріалами, які можна повторно використовувати як вихідну сировину при виробництві.

Прийом і вивезення вторсировини , фото-1

Раціональне використання вторсировини

У вас є багато непотрібних журналів, картону, коробок або застарілих книг? Необхідно утилізувати цілий архів? Відтепер вторсировина – не проблема, якщо за роботу беруться професіонали. В майбутньому з макулатури можна отримати папір. Перероблений пластик служить для виробництва пластикових труб та інших предметів. Як наслідок зменшується кількість шкідливих відходів та скорочується загальне забруднення навколишнього середовища. Компанія «Пластикер» за п'ять років зарекомендувала себе як надійний і перевірений часом партнер. Сервіс спеціалізується на зборі (заготівлі), вивезенні полімерних відходів та інших вторинних ресурсів для подальшої переробки.

Важко переоцінити значущість проблеми утилізації відходів. Велика частина вторсировини може використовуватися вдруге. Річ у тім, що вторсировина є більш дешевим джерелом багатьох речовин і матеріалів, ніж природна сировина. Тому технології переробки користуються величезним попитом. Компанія "Пластикер" здійснює вивезення вторсировини з територій виробництв, підприємств та заводів. Крім того, сервіс співпрацює не тільки з юридичними, а й з фізичними особами. Відправка вторсировини понад 200 кг здійснюються транспортом компанії.

Переваги сервісу

Закупівля вторсировини – головний напрямок діяльності компанії. Оскільки сервіс спеціалізується на багатьох видах вторсировини, клієнти мають можливість позбутися одночасно всіх відходів:

  • Макулатура – папір в рулонах, картон, коробки, зошити та інше.
  • Вироби з плівки – відходи будівельної, тепличної плівки, пакувальні пакети та багато іншого.
  • Пластикові відходи – прийом пластикових каністр, відер, пластикової тари.
  • Агро відходи – агро рукава, стрічки крапельного поливу, каністри і т. д.

Як здати вторсировину?

Компанія розробила дуже простий алгоритм взаємодії з клієнтом. Перший крок – заявка на вивезення відходів. Замовник залишає заявку через сайт, найближчим часом з ним зв'язується менеджер сервісу. Наступний етап – обговорення деталей та вибір зручного часу. Тепер залишається тільки дочекатися машину. Готово!

  • Великий парк власних автомобілів, що дозволить швидко забрати макулатуру і вторсировину.
  • Всі необхідні звітні та супровідні документи.

Задоволеними клієнтами сервісу є великі компанії та приватні клієнти, які скористалися послугами і здали макулатуру/полімерні відходи з користю для себе та планети. Репутація компанії дуже цінується, тому вартість вторсировини не змінюється по дорозі до замовника. Крім того, можна скористатися комплексним рішенням, якщо мова йде про агропідприємства, логістичний центр або торгову компанію.

Сервіс «Пластикер» гарантує, що все, що ви здасте в якості відходів, буде відправлено на переробку, а не потрапить до найближчого звалища.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Через 81 рік «повернувся» додому з війни: поховали воїна, останки якого знайшли пошуківці Житомирщини, — ФОТО
ІПО ПОШУК
Будівельні роботи сміттєпереробного заводу у Житомирі завершені вже на 90%, — ФОТО
СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
В житомирському університеті працює професор зі світовим ім’ям, який «рятував» Фукусіму та Чорнобиль
ОСВІТА
Поліція Житомирщини закликає не вірити «добродіям», які вимагають гроші за порятунок рідних від неприємностей
ПОЛІЦІЯ
Оголошення
live comments feed...