• Головна
  • На базі КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» функціонує відділення відновного лікування
МЕДИЦИНА
13:12, 1 грудня 2021 р.
Надійне джерело

На базі КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» функціонує відділення відновного лікування

МЕДИЦИНА
На базі КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» функціонує відділення відновного лікування

На базі КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» функціонує відділення відновного лікування, яке надає широкий спектр процедур в області апаратної фізіотерапії, бальнеотерапії, лікувальної фізичної культури, теплотерапії, масажу.

Цей заклад забезпечує надання вторинної (спеціалізованої) консультативної медичної допомоги з відновного (реабілітаційного) лікування населення. Забезпечує лікування хворих різних вікових груп з наслідками травм, ортопедичних, неврологічних, дитячих захворювань, захворювань органів кровообігу, дихання, травлення, сечостатевої системи та інших захворювань, які потребують комплексу відновних заходів з метою якнайшвидшого повного чи часткового відновлення працездатності пацієнтів, попередження їхньої інвалідності та повернення до активного способу життя.

Читайте також: За незаконну порубку 157 дерев правопорушникам на Житомирщині доведеться сплатити понад 600 тис. гривень

Своєчасне та якісне проведення відновного лікування хворих досягається використанням комплексу сучасних методів, диференційованим підходом до вибору методів та засобів відновного лікування різних категорій пацієнтів із забезпеченням принципів безперервності, наступності, послідовності та етапності, індивідуального підходу в організації та здійсненні програм відновного лікування.

Направлення лікаря є не обов’язковим, кожен охочий не залежно від місця проживання має можливість оздоровитися. Тут вам нададуть кваліфіковану консультацію лікарі-фізіотерапевти. При собі необхідно мати: флюрографію, жінкам огляд гінеколога, ковід-сертифікат або довідка про щеплення.

Перелік послуг, який надається у відділенні відновного лікування.

Лікувальні ванни: хвойна, хвойно-морська, хвойно-перлинна, морська, бішофітна, бішофітно-перлинна, ванна для нижніх кінцівок, підводний душ-масаж.

Масажні процедури різних ділянок, проводяться доросли, дітям шкільного, ясельного та грудного віку від 2-х місяців, що використовуються з лікувальною та профілактичною метою.

Лікувальна фізична культура, оздоровча гімнастика проводиться дорослим та дітям від 2-х місяців. Застосовується при різних захворюваннях за індивідуальною та груповою методикою з використання тринажерів, механотерапії та профілактора Євмінова.

Фізіотерапевтичні процедури: гальванізація, медикаментозний електрофорез, електростимуляція м’язів, дециментрохвильова терапія, електросон, дарсонвалізація, франклінізація, УВЧ-терапія, магнітотерапія, аерозольтерапія, УФ-опромінення, ультрафонофорез, інгаляція ультрозвукова, небулайзеротерапія, парафінові та озокеритні аплікації, лазеротерапія й ударно-хвильова терапія.

До речі, нещодавно відновлено роботу сучасного високочастотного апарату ударно-хвильової терапії (УХТ), який усуває біль, прискорює заживлення та відновлює рухомість. Використовується при: п’яткова шпора, ліктьовий епікондиліт, ахілоденія, остеоартроз, кальцифікуючий тендиніт, тригерні точки тощо.

Тарифи на платні медичні послуги відділення відновного лікування КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» розміщено на сайті міської ради та на сайті КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» novtmo.nethouse.ua в розділі платні послуги.

Читайте також: Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом отруєння школярів на Житомирщині хімічною речовиною

Довідкова інформація відділення відновного лікування: м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 87. Тел.: 3-80-51.

Заклад працює з понеділка по п’ятницю з 8.00-18.00, вихідні: субота, неділя та святкові дні.

Жанна Команицька,

лікар – фізіотерапевт відділення відновного лікування

КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медики #житомирщина #житомирська #область #вітання #свято #новини #інформація #день медика #медичний працівник
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Загинув у боях за Україну на Донеччині: на Житомирщині прикордонники провели в останню путь побратима, — ФОТО
ГЕРОЙ
Житомирщина: у територіальному управлінні Служби судової охорони оголошено конкурс на зайняття вакантних посад
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
«Мамо, я так хочу ходити. Хоч би одна нога запрацювала – я б тоді на милицях стрибав», – історія пораненого бійця з Житомирщини
ЖИТТЄВА ІСТОРІЯ
Житомир прощається: Герой Олександр Мороз повернувся на щиті
ГЕРОЙ
Оголошення
live comments feed...