На Житомирщині активізувалися «мисливці» за металобрухтом
15 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 10 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 4 крадіжки чужого майна, 2 випадки нелегального обігу наркотиків, грабіж та інші.
12 осіб обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.
26 листопада до Баранівського РВ із заявою звернувся пенсіонер 1948 р.н., житель одного з сіл району, повідомивши, що з подвір’я його домогосподарства, невідомим таємно викрадено алюмінієві резервуари ємкістю 50 літрів. Сума збитку становить 260 гривень.
Працівник міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали двох місцевих жителів, у яких викрадене вилучено.
Минулої доби 50-річна жителька міста Києва заявила до Попільнянського РВ міліції про те, що із території її дачної ділянки невідомим таємно викрадено металеві ворота та фіртку, чим спричинили збиток на загальну суму близько 800 гривень
Дільничними інспекторами міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали 44-річного непрацюючого раніше судимого місцевого жителя, який у скоєному зізнався.
До Коростишівського РВ звернувся 51-річни житель райоцентру. Чоловік повідомив про те, що на території ЗОШ із кишені його неповнолітнього сина, невідомим викрадено мобільний телефон "Самсунг" вартістю 800 гривень.
Працівники міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали 17-річного жителя райцентру.
Шановні громадяни! Запам’ятайте самі та поясніть дітям, що мобільний телефон, у першу чергу, - сучасний засіб зв’язку, а тому не слід зайвий раз без нагальної потреби демонструвати його можливості та різноманітні функції при сторонніх особах на вулиці, у громадському транспорті, розважальних закладах. Цим ви можете привернути увагу потенційного грабіжника. На прохання незнайомця терміново зателефонувати до лікарні, міліції тощо, ні в якому разі не слід передавати свого мобільного до чужих рук.
ВЗГ УМВС України
в Житомирській області