• Головна
  • На Житомирщині викрито організовану злочинну групу, члени якої шахрайським способом отримали кредитних коштів
11:30, 29 листопада 2010 р.

На Житомирщині викрито організовану злочинну групу, члени якої шахрайським способом отримали кредитних коштів

На Житомирщині викрито організовану злочинну групу, члени якої шахрайським способом отримали кредитних коштів на загальну суму близько 700 тисяч гривень. До її складу входили директор одного з підприємств Романівського району області, начальник відділення банку та приватний підприємець (дві останні жінки), які добре один одного знали та чітко розподілили обов’язки кожного у злочинній схемі.

Як повідомив заступник начальника УДСБЕЗ УМВС України в Житомирській області Олег Казмірчук, полягала вона у наступному. Приватний підприємець підшукувала фізичних осіб, які, зважаючи на приятельські з нею стосунки та за певну суму подяки, погоджувалися оформити на себе кредит.

Начальник відділення банку особисто швидкими темпами їх проводила, лише один з них, до речі, становив майже 600 тисяч гривень. Керував цим всім директор підприємства, який власноруч виготовляв та надавав до банку фіктивні довідки про місце роботи та заробітну плату потенційних кредиторів.

Звичайно, останніх підприємиця разом з керівником афери переконали у тому, що гроші банкові повертатимуть самостійно і вчасно. Згодом люди, наразі таких встановлено троє, за свою довірливість та наявність отримали у спадок від «добродіїв» величезні борги перед фінансовою установою та цілком реальну загрозу позбутися власних осель, що були заявлені у документах як майнова застава.

На даний час тривають заходи щодо перевірки інформації про офомлення інших кредитів на підставних осіб.

Відносно учасників організованої злочинної групи порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 28 (Вчинення злочину організованою групою), ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою), ч.3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) та ч.2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Однак, зважаючи на масштаби зловживань та фінансових оборудок, на учасників процесу по справі здійснюється тиск. Працівники міліції вживають заходів щодо їх убезпечення.

Вирішується питання про обрання до організатора фінансових махінацій запобіжної міри – взяття під варту.


ВЗГ УМВС України
в Житомирській області


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...