ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ
13:17, 7 грудня 2021 р.
Надійне джерело
Черняхівська громада залучить 371 мільйон гривень для реалізації проєктів стратегії розвитку
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ
У Черняхівській громаді Робоча група завершила розробку Стратегії розвитку до 2027 року, в рамках якої запланували залучити 371 мільйон гривень для реалізації проєктів.
30 листопада відбулось четверте засідання Робочої групи на якому вибрали проєкти для реалізації стратегії в найближчі 4 роки. Крім того, затвердили матрицю цілей, бачення розвитку громади та проєктні пропозиції.
«Робоча група зробила свою роботу, тепер проєкт стратегії має пройти обговорення громадськістю та вже у січні депутати мають її затвердити. І вже з наступного року ми розпочнемо реалізацію напрацьованих ідей», - наголошує Ірина Дятел, начальниця відділу економіки Черняхівської селищної ради.
Разом із стратегією фахівці розробили план реалізації на перші чотири роки. Так у 2022 році заплановано витратити на реалізацію проєктів на суму 119,5 мільйонів гривень, у 2023 році – 108 мільйонів, у 2024 році – 94 мільйони й у 2025 році – 50 мільйонів.
Тепер громада працює над розробкою стратегічної екологічної оцінки для стратегії. Це документ, в якому мають бути визначені впливи всіх проєктів та рішень громади на екологію.
«Зараз ми маємо виважено приймати рішення і слідкувати не лише за впливом на економіку та суспільство, а й на екологію. Тому СЕО дозволить визначити такий вплив і сформувати рішення для мінімізації його негативного значення», - наголошує Георгій Федорук, радник з місцевих фінансів та управління Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Житомирській області.
Сьогодні відбулась онлайн консультація для фахівців громади з приводу розробки стратегічної екологічної оцінки, яку провела команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою». На консультації обговорили механізми підготовки такої оцінки та важливі елементи комунікації процесу.
Варто зауважити, що команда Регіонального офісу U-LEAD надавала консультації фахівцям Черняхівської селищної ради в процесі стратегічного планування та проведення засідань Робочої групи.
Читайте також: Скільки платитимуть за газ мешканці Житомирщини у грудні?
Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дрес-код для хвостиків: Як привчити собаку чи кота до одягу
Новини компаній
13:00
15:00
Вчора
Як заспокоїтись в стресовій ситуації: 5 швидких методів
Новини компаній
12:26
Вчора
ТОП новини
Оголошення
16:53, 2 грудня
16:53, 2 грудня
16:53, 2 грудня
16:53, 2 грудня
16:53, 2 грудня
live comments feed...