
ДСНС
08:00, 8 грудня 2021 р.
Надійне джерело
На Житомирщині бійці ДСНС ліквідували пожежу у квартирі будинку на декілька власників
ДСНС

6 грудня о 21:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в чотирикімнатній квартирі одноповерхового цегляного житлового буднику в с. Радча Коростенського району. Ще до приїзду пожежно-рятувальної підрозділу сусіди вивели господаря із квартири.
На місці події бійців ДСНС встановили, що вогонь вже поширився з однієї кімнати квартири на іншу. Також існувала загроза поширення займання на сусідські квартири.
Аби ліквідувати пожежу, рятувальники проводили одночасний захист сусідніх приміщень, квартир та гасили сам осередок горіння. У ході ліквідації пожежі здійснили два підвози води з місцевої річки.
О 22:25 пожежу вдалося локалізувати та ліквідували о 23:15. Вогнем знищено речі домашнього вжитку у одній із кімнат, де відбулося займання. Не допущено розповсюдження полум’я на більшу площу та на сусідні квартири.
На гасіння залучалося 5 чоловіки особового складу та 1 одиниця пожежної техніки. Попередня причина пожежі – необережність під час куріння.
Також учора вогнеборці ліквідували пожежу в приватному у двоповерховому житловому будинку в м. Новоград-Волинський, що ймовірно зайнявся через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації теплогенеруючого обладнання.
Під час усіх пожеж загиблих та травмованих не має. Наразі остаточні обставини даних надзвичайних подій встановлюються фахівцями.
ГУ ДСНС України в Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
5 міст, 215 учасників: як го "Дівчата" разом з Нацполіцією змінюють культуру реагування на насильство
Новини компаній
17:00
19 червня
13:08
19 червня
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
11:05
19 червня
Оголошення
18:41, 18 червня
18:41, 18 червня
18:41, 18 червня
18:41, 18 червня
18:41, 18 червня
live comments feed...