
12:45, 5 червня 2013 р.
Житомирський губернатор закликав мешканців області підтримати Артема Кондратюка
Голова Житомирської обласної державної адміністрації звернувся до житомирян та жителів Житомирщини з проханням голосувати за нашого земляка, талановитого співака Артема Кондратюка, котрий бере участь у проекті "Голос країни".
Шановні житомиряни та жителі Житомирщини!
Наш земляк Артем Кондратюк бореться за перемогу в шоу «Голос Країни».
Найкращі артисти країни визнали, що саме на такого професіонала та патріота української пісні давно чекала наша естрада. Проте цієї неділі тільки від нас з нами залежить перемога Артема.
Артем Кондратюк – гордість нашого краю. Його давно запрошують переїхати закордон, але він вирішив жити і працювати на рідній Житомирщині. Артем мріє створити свою вокальну школу і передавати власну майстерність діткам. У шоу житомирський співак наполіг на тому, аби виконувати у фіналі «Голосу «Країни» українські пісні. Він співатиме душею і серцем.
Прошу Вас, дорогі друзі, цієї неділі підтримати Артема Кондратюка своїми смс-повідомленнями, тому що Артем – справді Голос України.
Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:41
21 березня
13:30
20 березня
ТОП новини
Оголошення
09:46, 16 березня
09:46, 16 березня
09:46, 16 березня
09:46, 16 березня
09:46, 16 березня
live comments feed...