• Головна
 • Бюджетна комісія підтримала основний фінансовий документ Житомирщини
ВЛАДА
14:25, 13 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Бюджетна комісія підтримала основний фінансовий документ Житомирщини

ВЛАДА
Бюджетна комісія підтримала основний фінансовий документ Житомирщини

Завершилось засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів. Участь у роботі комісії взяли голова обласної ради Володимир Федоренко разом із заступниками Олегом Дзюбенком та Володимиром Ширмою та перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

Про це інформують на сайті Житомирської обласної ради.

Депутати, члени постійної комісії заслухали проєкти усіх обласних галузевих програм, що доповідались безпосередньо керівниками профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації. Усі проєкти були підтримані.

Основне питання, що розглядались це, звичайно, бюджет на 2022 рік. Очікується, що дохідну частину загального фонду обласного бюджету у 2022 році будуть формувати 18 видів джерел надходжень, зокрема:

 • податок на доходи фізичних осіб;
 • податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності;
 • податок на прибуток підприємств (крім податку на прибуток підприємств державної та комунальної власності);
 • рентна плата за спеціальне використання води;
 • рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення;
 • частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до бюджету;
 • плата за надання адміністративних послуг (включає 9 видів надходжень);
 • плата за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів;
 • орендна плата за водні об’єкти (їх частини),' що надаються в користування на умовах оренди обласною державною адміністрацією;
 • інші доходи.

Зокрема, за інформацією Департаменту бюджету та фінансів загальний фінансовий ресурс обласного бюджету 2022 передбачено у розмірі 3 449,9 млн грн. Згідно з проведеними розрахунками обсяг доходів загального фонду обласного бюджету, без урахування трансфертів, прогнозується в сумі 1 483,5 млн гри. Найбільшим бюджетоутворювальним джерелом надходжень є податок на доходи фізичних осіб. Відповідно до законодавства податок на доходи фізичних осіб справляється у розмірі 18 відсотків від загального місячного оподатковуваного доходу платника податку. Обсяг надходжень податку на прибуток до обласного бюджету на 2022 рік планується в сумі 8 500,0 тис.грн. У 2022 році прогнозні надходження від податку на прибуток підприємств (крім податку на прибуток підприємств державної та комунальної власності) до обласного бюджету становитиме 74 500,0 тис.грн.

Згідно з проведеними розрахунками Департаменту обсяг доходів спеціального фонду обласного бюджету, без урахування трансфертів, прогнозується в сумі 193,6 мли грн.

Загальний обсяг трансфертів з державного бюджету для обласного бюджету на 2022 рік заплановано 1 767 593,5 тис.грн, в тому числі: загальний фонд - 553 711,7 тис.грн; спеціальний фонд - 1 213 881,8 тис.грн.

Питання щодо звернень комунальних закладів про дофінансування зняли на довивчення та розглядатимуть на наступному засідання комісії.

Також, присутні підтримали проєкт рішення щодо оголошення 2022 року у Житомирській області роком Івана Огієнка. Так, у 2022 році виповнюється 140-років від дня його народження видатного українця.

Джерело: сайт Житомирської обласної ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #житомирщина #житомирська #область #розподіл #перерозподіл #новини #інформація #міська рада #новини житомира #житомиряни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині відпуск всіх рецептурних ліків, які купуються пацієнтами за власні кошти, здійснюватиметься за електронним рецептом
Електронний рецепт
У Житомирі сьогодні відбудеться Здорова прогулянка на свіжому повітрі
Анонс
Медики Житомирського обласного онкодиспансеру переказали на підтримку ЗСУ майже пів мільйона гривень
Допомога
У Житомирі викрили міжрегіональний канал збуту наркотичних засобів з місячним оборотом до 1,5 млн грн – шістьом особам повідомили про підозру
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...