
САД
08:00, 14 грудня 2021 р.
Надійне джерело
САД: Встановлюємо бар’єрне огородження на відновленій ділянці автодороги Житомир – Чернівці
САД

У рамках національної програми «Велике будівництво» триває капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці поблизу населених пунктів Іванківці та Демківці й до кордону з Хмельниччиною, км 91+000 – 96+237.
Розпочато влаштування металевого бар’єрного огородження. Воно служить для запобігання з’їзду транспортних засобів із земляного полотна дороги, частини мостів, шляхопроводів, естакад, зіткнення з зустрічними транспортними засобами, наїздів на масивні предмети та споруди, які розташовані в місці відводу дороги.
На ділянці ремонту вже завершено влаштування всіх шарів дорожнього одягу.
Нанесено горизонтальну розмітку.
За останні роки шлях Н-03 Житомир – Чернівці на території Житомирщини був відремонтований від обласного центру до міста Чуднів.
У цьому році приступили до відновлення та якісного поліпшення решти протяжності шляху в межах області.
Автодорога національного значення Н-03 Житомир – Чернівці має протяжність 350 км, проходить територією Житомирської, Хмельницької та Чернівецької областей.
Пресслужба САД у Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
18:54
17 травня
15:05
17 травня
18:55
15 травня
Оголошення
13:15, 18 травня
4
17:24, 7 травня
10:05, 12 травня
live comments feed...