• Головна
  • Житомиряни забивають ливневки багатоповерхівок пластиковими пляшками
11:43, 6 червня 2013 р.

Житомиряни забивають ливневки багатоповерхівок пластиковими пляшками

У понеділок, 3 червня, сайт 0412.ua в статті "Житомирську багатоповерхівку залило дощем" писав про п`ятиповерхівку, що знаходиться за адресою: вул. Черняховського, 94. Трапилося так, що цей будинок постраждав від ливнів - зокрема, протік дах і електрощитовими в під’їздах текла дощова вода. КВЖРЕП № 1, на балансі якого знаходиться згадана багатоповерхівка, пообіцяв цю проблему вирішити.

Сьогодні, 6 червня, сайт 0412.ua поцікавився у мешканця будинку, що на вул. Черняховського, 94, Євгена, який в понеділок і повідомив редакції про проблему та надав потрібні фото-, відеоматеріали, чи полагодили дах.

Покрівля протікала через те, що в ливневки були засунуті порожні пластикові пляшки з-під пива та склянки.

- Справді, того ж дня дах оглядали майстри. Чи покрівля тепер дійсно справна, не знаю, бо серйозних дощів ще не було. Плями та грибок на стелі в третьому під’їзді на п’ятому поверсі, де я проживаю, залишилися не змінні. Щодо електрощитових, то електрики не приходили на них поглянути - знаю точно.

В. о. начальника КВЖРЕПу № 1 Галина Левадна запевнила, що після огляду даху "проблемної" багатоповерхівки спеціалісти визначили його стан як "нормальний". Покрівля протікала через те, що в ливневки були засунуті порожні пластикові пляшки з-під пива та склянки. Тепер їх почистили від сміття. Щодо плям і грибка на стелі в третьому під’їзді, то майстер уже оцінив об’єм роботи. Потрібно, щоб вони підсохли десять днів. У цей час працівники КВЖРЕПу складуть кошторис на ремонт. Електрощитові оглянув електрик - із ними все гаразд.

- Мешканці будинку самі псують своє житло! - каже Г. Левадна, - Ми регулярно прибираємо ливнівки, часом назбируємо по два мішки різноманітного сміття! Закликаю дорослих слідкувати за своїми дітьми! Адже, коли потепліло, підлітки, та й дорослі теж, розважаються тим, що ламають замки на дверях до горища, виходять на дах, пиячать, а пляшки кидають у ливнівки. Це саме жителі багатоповерхівок це роблять, чужі до будинку не зайдуть, бо в них на перепоні кодові замки та домофони.

Галина Михайлівна додала, що запихати до ливнівок всілякий непотріб людям не заважають і спеціальні пастки у них, покликані зупиняти сміття від потрапляння до водостоку. Невиховані житомиряни псують пастки і продовжують смітити.

Також в. о. начальника КВЖРЕПу № 1 повідомила, що в 2014 році планується відремонтувати сходові клітини під’їздів у будинках під номерами 94 та 92, що на вулиці Черняховського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...