• Головна
  • Краєзнавець Геннадій Махорін створив туристичний путівник Житомира, — ФОТО
КРАЄЗНАВСТВО
21:00, 19 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Краєзнавець Геннадій Махорін створив туристичний путівник Житомира, — ФОТО

КРАЄЗНАВСТВО
Краєзнавець Геннадій Махорін створив туристичний путівник Житомира, — ФОТО

Чергова книга історика-краєзнавця Геннадія Махоріна має назву «Екскурсії Житомиром. Туристичний путівник». Днями автор презентував своє видання в Домі української культури.

«Книжок про Житомир багато, і мені потрібно було чимось вразити читача, подати такий матеріал, який мало хто знає. Серед таких знахідок є життєві розповіді про старост житомирського замку Цікава історія про одруження житомирської старости – справжня детективна історія. Вона стане цікавим доповненням до матеріалу екскурсій по Замковій горі», - розповідає автор.

Окрім того, що книга посилює інтерес до історії Житомира та його видатних мешканців у різні часи, вона ж ще й інформаційною основою для екскурсоводів-початківців.

«Ми говоримо про розвиток туризму в Житомирській громаді, але для екскурсоводів-початківців не вистачає інформаційної бази, розробленої для екскурсій.Тому книга покликана, щоб дати їм це.Я працював над книгою близько року, мені допомагав з консультацією член Спілки краєзнавців України Сергій Собчук», - зазначив автор книги Геннадій Махорін.

Фінансову допомогу на видання книги надали депутати Житомирської міської ради та меценати. Сотню книг автор передасть управлінню культури міської ради для презентації гостям нашого міста та для використання екскурсоводами в діяльності майбутнього туристичного інформаційного центру.

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#краєзнавець #житомиряни #гід #туризм #гіди #житомир #житомирщина #презентація книги #геннадій махорін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...