• Головна
  • На Житомирщині пошуківці знайшли останки ще 3-ох солдат Червоної армії та 3 медальйони!
ІПО ПОШУК
12:30, 20 грудня 2021 р.
Надійне джерело

На Житомирщині пошуківці знайшли останки ще 3-ох солдат Червоної армії та 3 медальйони!

ІПО ПОШУК
На Житомирщині пошуківці знайшли останки ще 3-ох солдат Червоної армії та 3 медальйони!

Пошуковий сезон продовжується. 18 грудня у Коростенському районі було знайдено 3-х солдат Червоної армії та 3 медальйони!

Солдат №97 був майже верховим. Каска знаходилась на глибині 15 см від поверхні. Як його не випахали під час сільськогосподарських робіт - загадка. При солдаті знайдено кружку, коробку для зубного порошку, джгут, олівець та медальйон.

Солдат №98 лежав неподалік на глибині 60 см. Воїн знаходився у сидячому положенні. На голові каска СШ-39. На ногах ялові чоботи, на поясі протигаз, а в районі тазу медальйон.

Солдат №99 лежав на глибині 70 см. Отримав важке поранення голови, каска лежала в ногах. Обутий в ялові чоботи на поясі мав німецький підсумок та небезпечну бритву з літерою Ю. В районі тазу знайдено смертний медальйон. В нагрудній кишені лежало дзеркальце та гаманець.

Швидше за все, солдати загинули одночасно від близького розриву снаряду великого калібру.

Всі знайдені медальйони та гаманець відправляються на експертизу до Києва. Сподіваємось на позитивний результат та на нові імена солдат.

Джерело: ІПО «Пошук», Фейсбук

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#іпо #пошук #пошуківці #житомирщина #житомирська #область #солдат #останки #рештки #новини #інформація #солдати #офіцери #солдати верхмату #верхмат #новини житомирщини #новини житомира
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...