• Головна
  • Надія Повшедна з Житомирщини здобула нагороду на Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
14:48, 22 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Надія Повшедна з Житомирщини здобула нагороду на Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
Надія Повшедна з Житомирщини здобула нагороду на Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості»

Керівник гуртка «Літературна творчість» комунального закладу позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради Надія Повшедна здобула диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості» з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти.

Нагороду вручила керівник обласного Центру дитячої та юнацької творчості Марія Бовсуновська.

«Здобуття нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості» – це високе визнання Ваших професійних якостей. Помітно, що робота у дослідницько-експериментальному напрямі стала для Вас покликанням, саме тому Ви показуєте відмінний результат. Ми пишаємося, що у нашому обласному Центрі дитячої та юнацької творчості працює фахівець такого високого рівня. Бажаємо Вам подальших успіхів!», – привітала Марія Бовсуновська.

Надія Повшедна зауважила, що нагорода стала підсумком роботи впродовж 10-ти років.

«На Всеукраїнський конкурс я подала електронне портфоліо та наповнила його різноманітними аспектами. Я написала навчальний порадник «Школа юного автора або як навчитися писати» і саме у цьому пораднику я намагалася узагальнити все те, що робила впродовж 10 років, працюючи з дітьми у напрямку «Літературна творчість». Там була наукова основа про літературну творчість і передумови розвитку літературної творчості. Потім я розповідала про різні літературні жанри і роди, які ми пишемо на літературному гуртку.

Під час занять ми торкалися майже всіх літературних жанрів трьох літературних родів. Ми писали лірику, бейти, рубаї, хоку, вірші з анафорою, гуморески, тріолети, веснянки, верлібри, каліграми, прозу – оповідання, повісті, драматичні твори, п’єси. Ось всю цю роботу я узагальнила й оформила, додала відео виховних заходів та занять, фотографії, грамоти дітей. Звісно, приємно отримати диплом та визнання. Але я не лише для цього працюю, а тому, що мені подобається, коли розгортається та підіймаються вгору крила дітей. Якщо вихованці не хочуть іти з гуртка, то це для мене найвища нагорода», – зауважила Надія Повшедна.

Мета конкурсу – підтримка творчої педагогічної діяльності працівників позашкільних навчальних закладів, популяризації педагогічних здобутків, підвищення майстерності педагогів та їх ролі у виконанні основних завдань, покладених на позашкільні навчальні заклади Законом України “Про позашкільну освіту”.

Джерело: ztdiut.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#всеукраїнський конкурс #житомирщина #житомирська #область #нагорода #творчість #новини #інформація #джерело творчості #новини житомира #новини житомирщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...