• Головна
  • Начальник управління освіти Житомирської міськради пояснила, чому підлеглі висловили їй недовіру
17:17, 7 червня 2013 р.

Начальник управління освіти Житомирської міськради пояснила, чому підлеглі висловили їй недовіру

Сьогодні, 7 червня, на брифінзі начальник управління освіти Житомирської міськради Валентина Весельська прокоментувала ситуацію стосовно висловлення їй недовіри освітянами обласного центру.

Нагадаємо, що 5 червня в міському управлінні освіти відбулося засідання профспілкової організації, на якому вчителі висловили недовіру начальнику профільного управління.

5 червня в міському управлінні освіти відбулося засідання профспілкової організації, на якому вчителі висловили недовіру начальнику профільного управління.

Під час прес-конференції Валентина Весельська розповіла, що "каменем спотикання" стало питання преміювання. З'ясувалося, що під час перевірки працівники держфінінспекції зафіксували в управлінні порушення на суму в 5 з половиною мільйонів гривень. Ще одна перевірка – страхового Фонду – також виявила порушення іще на майже 6 тисяч гривень. Працівники, яких вважають причетними до цих порушень, були повністю або частково позбавлені премій. Що стосується розподілу премій між іншими освітянами, то тут теж все законно, переконує Валентина Весельська:

"У змінах і доповненнях до колективного договору є пункт, яким я керувалася, коли визначала премію.  У пункті 2.з, зокрема, йдеться, що начальник управління освіти може прийняти одноосібне рішення про преміювання працівника за своїм власним переконанням або за поданням заступника начальника, керівників структурних підрозділів, чи профспілкового комітету управління освіти. Ще з грудня місяця не було жодного подання профспілкового комітету на те чи інше преміювання. Тому я на підставі роботи і цих актів перевірок приймала рішення – кому меншу премію дати, кому – в повному обсязі"

Валентина Весельська зауважила, що висловлення їй недовіри від профспілки було усним. Жодних претензій в письмовій формі не надходило. Кадрових змін очільниця управління освіти теж поки не планує, адже працівники, звинувачені у зловживанні службовим становищем, зараз оскаржують результати перевірок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...