• Головна
  • На базі обласної лікарні ім. Гербачевського відкрито «чорнобильське» відділення, — ВІДЕО
МЕДИЦИНА
17:00, 2 січня
Надійне джерело

На базі обласної лікарні ім. Гербачевського відкрито «чорнобильське» відділення, — ВІДЕО

МЕДИЦИНА
На базі обласної лікарні ім. Гербачевського відкрито «чорнобильське» відділення, — ВІДЕО

Обласна клінічна лікарня ім. Гербачевського має значний досвід у наданні спеціалізованої медичної допомоги постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Щороку в поліклініці консультується 20 тисяч потерпілих, а стаціонарне лікування проходять понад 5-ти тисяч «чорнобильців». А ось спеціального відділення до сьогодні в закладі не було, хоча за документами воно функціонує з 2009-го року.

«Ми прийшли сюди в це відділення, почали шукати цей центр, ми його знайшли тільки на папері. Нам сказали, що його немає. Нам довелось з 2009-го року до сьогоднішнього дня чекати коли цей центр відкриється. А він відкрився завдяки голові обласної ради, голови державної адміністрації», — каже голова добровільної організації «Дзвони Чорнобиля» Леонід Антонюк.

Відтепер на базі консультативно-діагностичної поліклініки обласної лікарні ім. Гербачевського відкрито відділення центру надання спеціалізованої медичної допомоги жителям Житомирської області із числа осіб, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Тут передбачені кабінети електрокардіографії, ультразвукової діагностики, лікувального масажу. Крім того, організований денний стаціонар на 4 ліжка та визначені найбільш затребувані лікарські спеціальності.

«Лікар-хірург, лікар-ендокринолог, лікар-гематолог, лікар-кардіолог, лікар-ревматолог. Оце ці лікарі тут будуть працювати», — сказав генеральний директор КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О. Гербачевського» Богдан Леськів.

Окрім того, спеціалісти відділення готові за потребою виїжджати до населених пунктів на замовлення територіальних лікувально-профілактичних закладів. Проводити консультації та сучасні дослідження на місцях. Для цього відділенню подарували спеціальний апарат.

«Це переносний апарат УЗД, який буде використовуватися для робочих поїздок. Бригада з цього відділення буде виїжджати по області і робити УЗД. Це для спрощення роботи і комунікацій. І знову ж таки, апарат може використовуватися у телемедицині», — говорить народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Сергій Кузьміних.

Через те, що Житомирщина – найбільш постраждалий від аварії на ЧАЕС регіон, питання функціонування такого відділення стояло гостро. Обласна влада особисто винесла розпорядження про відкриття даного центру. Кажуть, прагнули зробити це не до 35-ї річниці, а заради здоров’я чорнобильців.

Джерело: sk1.tv

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гербачевського #житомирщина #житомирська #область #відділення #чорнобильське відділення #новини #інформація #новини житомира #новини житомирщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...