• Головна
  • Відтепер інформація про реєстрацію/ зняття з реєстрації місця проживання житомирян доступна на сайті міської ради
МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ
10:00, 9 січня
Надійне джерело

Відтепер інформація про реєстрацію/ зняття з реєстрації місця проживання житомирян доступна на сайті міської ради

МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ
Відтепер інформація про реєстрацію/ зняття з реєстрації місця проживання житомирян доступна на сайті міської ради

З 1 грудня минулого року для громадян декларуватися або реєструватися/зніматися з місця проживання стало простіше. Вже понад місяць ця опція доступна на порталі "Дія". Про це повідомляє Ірина Ярош, начальниця управління ведення реєстру територіальної громади.

«Законом передбачено, що відомості про зареєстроване/ задеклароване/ місце проживання, а також про зняття із задекларованого/ зареєстрованого місця проживання будуть міститися у відповідному реєстрі тергромади», - каже Ірина Ярош.

Щомісяця на сайті міської ради буде оновлюватися інформація про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання у нашій територіальній громаді відповідно до чинного законодавства. Така послуга, на думку фахівчині, дозволить суттєво полегшити роботу сектору житлового господарства. Мова йде про ОСББ та управляючі компанії. Відтепер вони зможуть відслідковувати онлайн міграцію мешканців в житлових будинках, яким надаються житлово-комунальні послуги.

Про це йдеться у статті 27 Закону України про е-прописку: об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельному кооперативу, управителю багатоквартирного будинку, органу самоорганізації населення в межах території його діяльності надаються знеособлені дані про кількість осіб, місце проживання (перебування) яких задекларовано або зареєстровано у відповідному житлі.

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місце проживання #житомирщина #житомирська #область #реєстрація місця проживання #дія #новини #інформація #додаток дія #новини житомира #новини житомирщини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...