• Головна
  • Мешканців Житомирщини найбільше турбує забезпечення житлом
13:47, 10 червня 2013 р.

Мешканців Житомирщини найбільше турбує забезпечення житлом

7 червня Житомирський голова облдержадміністрації Сергій Рижук проводив прийом громадян. Основні проблеми, з якими жителі зверталися до очільника області цього разу, насамперед пов’язані з забезпеченням житлом, наданням послуг із комунального господарства, земельними питаннями та працевлаштуванням.

Про це повідомляє Прес-служба облдержадміністрації.

Цього разу кошти будуть спрямовані передусім на розвиток в області комунальної установи „Центр екстреної медичної допомоги та медицина катастроф“ обласної ради та дорожнє будівництво.

Так, керівник області заповзявся найближчим часом вирішити питання щодо забезпечення житлом ветерана Великої Вітчизняної війни, інваліда І групи, жителя Бердичівського району, котрий протягом тривалого часу змушений постійно поневірятися в арендованих помешканнях.

«На придбання квартири у місті Бердичеві вже фактично є необхідна сума коштів – залишилися лише процедурні питання», – пояснив Сергій Рижук.

Також Сергій Миколайович пообіцяв допомогти у завершенні газифікації села Головешка Житомирського району, на що необхідно близько 50 тис. грн.

У загальнодержавному рейтингу Житомирщина займає десяте місце за рівнем виконання бюджету. Так, за півроку від перевиконання обласного бюджету очікується додатково майже 25 млн грн вільних залишків. Голова облдержадміністрації Сергій Рижук зазначив, що ці кошти будуть спрямовані передусім на соціальну сферу та модернізацію матеріально-технічної бази дорожніх організацій.

«Протягом трьох останніх років кошти від вільних видатків спрямовувалися передусім на три галузі – охорона здоров’я (створення сучасної діагностичної бази, перинатального центру, розвиток інтернатних установ), довкілля, будівництво соціальних об’єктів, а також частково на газифікацію населених пунктів у районах області. Цього разу кошти будуть спрямовані передусім на розвиток в області комунальної установи „Центр екстреної медичної допомоги та медицина катастроф“ обласної ради та дорожнє будівництво», – пояснив посадовець.

Крім того, зі слів Сергія Рижука, сьогодні значно покращилася ініційована Президентом України робота з налагодження партнерства органів державної влади з структурами приватного бізнесу: «Завдяки цьому вдається скоординовувати інтереси бізнесових кіл щодо надання допомоги державі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...