• Головна
  • Житомирянка Світлана Соболевська побувала на Всеукраїнській нараді творчої молоді
фото
11:17, 11 червня 2013 р.

Житомирянка Світлана Соболевська побувала на Всеукраїнській нараді творчої молоді

фото

Минулими вихідними, 8-9 червня, в Ірпіні на базі Будинку творчості письменників НСПУ відбулася Всеукраїнська нарада творчої молоді. У ній взяла участь і житомирянка, письменниця, журналістка Світлана Соболевська.

Нарада творчої молоді згуртувала навколо себе молодих перспективних авторів із Закарпаття і Луганщини, Рівненщини і Херсонщини, Дніпропетровську і Львова, Тернополя і Харкова.

Уявіть собі - вся Україна під однією парасолькою!

- Не обійшлося і без пригод, - розповідає Світлана, - під час нашого намагання дістатися бази відпочинку, де, власне, і відбувся семінар-нарада, 38 літераторів із різних куточків України потрапили у Києві під сильний дощ із грозою. Оскільки не всі здогадалися прихопити з собою парасольки, то під тими, що були у наявності, опинилося щонайменше четверо із нас, і це тільки сприяло знайомству. Уявіть собі - вся Україна під однією парасолькою! Але, можливо, секрет особливої атмосфери і майже миттєвого знайомства учасників між собою був у тому, що цього року підібрався дуже сильний склад молодих літераторів.

С. Соболевська розповіла, що за словами керівників секцій поезії та прози, серед яких були Сергій Пантюк, Володимир Барна, Іван Андрусяк, Василь Герасим’юк, Василь Трубай та Василь Портяк, кожен із молодих авторів – це особистість, яка заслуговує на увагу. У суботу 8 червня поряд із тими молодими літераторами, хто вже відзначився у авангардному напрямку, у двох поетичних та одній прозовій командах, працювали і прихильники традиційного стилю. Ввечері відбулися читання біля ватри, а у неділю письменники знову зустрілися на читаннях та провели рейтингування.

Найкращими серед прозаїків було визнано Оксану Дуплій із Черкас, Ольгу Кай із Дніпропетровська та Микиту Григорова з Донецька. У поетичній секції відзначились Марта Мохнацька (м. Кам’янець-Подільський), Юрко Матіощук (м. Тернопіль) і Ольга Прохорчук (м. Нетишин).

- Дійсно всі ми – різні, але цей захід запам’ятається всім надовго саме через доброзичливу і вкрай дружню атмосферу у майже родинному колі літераторів-двотисячедесятників. І учасники, і організатори заходу погодились із тим, що враження, які були отримані протягом двох днів, підштовхнуть молодих митців до подальшого самовдосконалення і творчого зростання, - ствердила надія літературної Житомирщини Світлана Соболевська.

IMG_2031

 Світлана Соболевська

P6080012_1

 

P6080007_1

 

 

P6080019_1

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...