• Головна
  • На Житомирщині розпочалася планова перевірка АТ «Українська залізниця»
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ
08:00, 18 січня
Надійне джерело

На Житомирщині розпочалася планова перевірка АТ «Українська залізниця»

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ
На Житомирщині розпочалася планова перевірка АТ «Українська залізниця»

У Житомирській області розпочалася планова перевірка АТ «Українська залізниця».

Перевірка триватиме у період з 17 по 28 січня відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2022 рік та Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2022 рік.

Читайте також: На Житомирщині поліцейські допомогли жінці повернути дитину, яку тримала у себе бабуся

АТ «Українська залізниця» та його структурні підрозділи і виробничі об’єкти відповідно до їх територіальної належності перевірятимуть з питань дотримання законодавства у сфері промислової безпеки, охорони праці, поводження із вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієни праці, зайнятості населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, геологічного вивчення надр, їх використання та охорона, використання і переробка мінеральної сировини (державний гірничий нагляд).

У разі виявлення порушень вимог законодавства, за наявності підстав для повного або часткового зупинення виконання робіт , експлуатації устаткування, надання послуг буде підготовлене звернення у порядку та строки, встановлені законом, з відповідними позовами до адміністративного суду.

У разі необхідності вжиття інших заходів реагування протягом п’яти робочих днів з дня завершення перевірки будуть складені приписи щодо усунення порушень, виявлених під час проведення перевірки.

Джерело: сайт Управління Держпраці у Житомирській області

Читайте також: У Житомирі можна дізнатися, як пахнуть космос та Місяць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#управління держпраці #житомирщина #житомирська #область #управління #держпраця #новини #інформація #держпраця #новини житомира #новини житомирщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...