• Головна
  • Після запуску сміттєпереробного заводу у Житомирі з’явиться тариф на перероблення побутових відходів, а тариф на захоронення зменшиться до 15 копійок
СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
12:15, 19 січня
Надійне джерело

Після запуску сміттєпереробного заводу у Житомирі з’явиться тариф на перероблення побутових відходів, а тариф на захоронення зменшиться до 15 копійок

СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
Після запуску сміттєпереробного заводу у Житомирі з’явиться тариф на перероблення побутових відходів, а тариф на захоронення зменшиться до 15 копійок

Після запуску сміттєпереробного заводу з’явиться новий тариф на перероблення побутових відходів, а тариф на захоронення орієнтовно зменшиться до 15 копійок.

Виконком погодив інвестиційну програму ТОВ «МС Соціальний проєкт» на 2022 – 2025 рр. та встановив тарифи на послуги з перероблення побутових відходів. Однак, тариф буде введено в дію тоді, коли розпочне працювати завод. Його включать у розрахунок сумарного тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами для населення.

Складовими загального тарифубудуть: вартість послуг з вивезення, перероблення та захоронення побутових відходів.

Рішенням виконкому тарифи на послуги з перероблення для всіх категорій споживачів ТОВ «МС Соціальний проєкт» встановили у розмірі:

Види побутових відходів

грн за 1 куб.м

грн за 1 тонну

тверді побутові відходи

70,02 (з ПДВ)

476,9 (з ПДВ)

великогабаритні відходи

69,60 (з ПДВ)

445,75(з ПДВ)

«70 грн за куб – це достатньо низька ціна», - каже міський голова Сергій Сухомлин і наводить приклад Львова, де встановлено тариф на рівні 900 грн з компенсацією різниці з місцевого бюджету.Європейські підходи за таку послугу - від 35 євро до 120 євро.

«Тариф на перероблення сміття буде вводитися тільки після того, як підприємство запрацює. Це наша плата за чисте довкілля», - наголосив міський голова.

Для однієї особи плата за послуги з переробленняв місяць становитиме:

  • 13,94 грн для мешканців багатоповерхових будинків;
  • 15,05 грн для мешканців приватного сектору.

Проєктна потужність сміттєпереробного заводу – 82 тисячі тонн відходів у рік. Це - закрита напівавтоматизована система управління відходами з установкою для перероблення змішаних і попередньо відсортованих побутових відходів, виробництва, подрібнення та пакетування RDF-палива, з установкою для перероблення біорозкладних відходів та виробництвом екокомпосту, з майданчиками для повторної перероблення домашніх та будівельних відходів.

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміттєпереробний завод #житомирщина #житомирська #область #завод #сміттєпереробний #новини #інформація #переробка сміття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...