• Головна
  • На Житомирщині перевірили підприємство, як входить до переліку ТОП – 500 забруднювачів водних об’єктів України
ДЕІ
12:23, 21 січня
Надійне джерело

На Житомирщині перевірили підприємство, як входить до переліку ТОП – 500 забруднювачів водних об’єктів України

ДЕІ
На Житомирщині перевірили підприємство, як входить до переліку ТОП – 500 забруднювачів водних об’єктів України

На підставі Доручення Прем’єр-міністра України Державною екологічною інспекцією Поліського округу проведена позапланова перевірка підприємства, яке входить до переліку ТОП – 500 забруднювачів водних об’єктів України, а саме Коростишівський МКП «Водоканал», що на Житомирщині.

Під час перевірки встановлено, що протягом 2020 року підприємством здійснювався скид зворотних вод у водний об’єкт (р. Тетерів) з показниками, що перевищували затверджені нормативи ГДС. Також, згідно статистичної звітності 2ТП водгосп (річна) за 2020 р., Коростишівським МКП «Водоканал» у р. Тетерів було відведено 287000 метрів кубічних недостатньо очищених стічних вод.

За виявлені порушення відповідальних осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та нараховано і пред’явлено для добровільного відшкодування претензію в сумі 366 тис. 116 грн.

Своїми діями, комунальне підприємство порушило вимоги статей 44, 49, 70 Водного Кодексу України, а тому відповідно статті 111 Водного Кодексу України, зобов’язане в місячний термін відшкодувати збитки, заподіяні державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства.

В разі відмови від добровільної сплати, Державною екологічною інспекцією Поліського округу буде здійснено заходи щодо пред’явлення позову до Господарського суду Житомирської області.

Джерело: Державна екологічна інспекція Поліського округу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#деі #житомирщина #житомирська #область #державна екологічна інспекція #деі поліського округу #новини #інформація #новини житомирщини #новини житомира
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...