• Головна
  • Індія, Польща, Туреччина, Німеччина, Білорусь: 111 роботодавців Житомирщини минулоріч запросили на роботу іноземців
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
14:00, 22 січня
Надійне джерело

Індія, Польща, Туреччина, Німеччина, Білорусь: 111 роботодавців Житомирщини минулоріч запросили на роботу іноземців

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
Індія, Польща, Туреччина, Німеччина, Білорусь: 111 роботодавців Житомирщини минулоріч запросили на роботу іноземців

Із заявами про видачу та продовження дії дозволів на застосування праці іноземних громадян до Житомирського обласного центру зайнятості упродовж 2021 року звернулися 111 роботодавців.

Загалом було видано 110 дозволів та продовжено термін дії 60 дозволів для громадян 28 країн. Для порівняння, у 2020 році було видано на 70 дозволів менше.

 Читайте також: На Житомирщині чоловік випадково натрапив у полі на каску, під якою виявилися останки солдата Червоної армії, — ФОТО

Найбільше дозволів оформлено для громадян таких країн: Індія – 71, Польща – 18, Туреччина – 10, Німеччина – 9, Білорусь – 8.

За видами економічної діяльності дозволи оформлялись у таких сферах: переробна промисловість – 53; оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 43; сільське господарство та лісове господарство – 14, адміністративного та допоміжного обслуговування – 12, інформації та телекомунікації – 10; професійна, наукова та технічна діяльність – 10 та ін.

70% іноземців, які були працевлаштовані на Житомирщині, - це наймані працівники, 28% – засновники (співзасновники) підприємств, установ, організацій, решта - відряджені працівники або випускники університетів, що входять до першої сотні у світових рейтингах університетів.

За строком дії оформлені дозволи поділялися на: до півроку – 2%, до року – 73%, до трьох років – 25%.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

Читайте також: Регіональна рада шукає найдостойніших кандидатів з Житомирщини на отримання медичного «Оскара»

Індія, Польща, Туреччина, Німеччина, Білорусь: 111 роботодавців Житомирщини минулоріч запросили на роботу іноземців, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба зайнятості #житомирщина #житомирська #область #робота #вакансії #новини #інформація #новини житомира #новини житомирщини #служба зайнятості Житомирщини #робота у житомирі #вакансії у житомирі #робота на житомирщині
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...