• Головна
  • На Житомирщині депутати облради відпрацювали у профільній комісії
ВЛАДА
17:14, 21 січня
Надійне джерело

На Житомирщині депутати облради відпрацювали у профільній комісії

ВЛАДА
На Житомирщині депутати облради відпрацювали у профільній комісії

В обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

Участь у роботі комісії взяли заступник голови обласної ради Володимир Ширма та заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Градівський.

Присутні погодили перелік заходів щодо реалізації Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2022 рік та обсяг капітальних вкладень на реконструкцію спорткомплексу вуличного Житомирської спеціальної школи № 2 Житомирської обласної ради.

Так, на напрям «Сприяння розвитку малого та середнього підприємництва» у 2022 році витратять 427,2 тис грн, з яких 343,7 тис грн – на надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва: часткове відшкодування вартості придбаних основних засобів, часткове відшкодування відсоткових ставок за банківським и кредитами на реалізацію бізнес-проектів.

На фінансову допомогу на створення робочих місць з метою мінімізації та подолання негативних наслідків на ринку праці, зумовлених необхідністю запровадження карантинних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 буде спрямовано 291,8 тис грн.

На заходи за напрямом «Інвестиційна та зовнішньоекономічна політика» передбачено 291,80 тис грн.

2 млн грн субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на 2022 рік закладено в межах Програми на організацію та проведення Житомирського інвестиційного форуму «Polissia Invest».

На підтримку Установи «Агенція регіонального розвитку Житомирської області» у 2022 році витратять 929,4 тис грн.

Щодо реконструкції спорткомплексу вуличного Житомирської спеціальної школи № 2 Житомирської обласної ради, депутати погодили обсяги капітальних вкладень у 2022 році у сумі 800 тис грн.

Джерело: сайт Житомирської обласної ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комісія #влада #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація #профільна комісія #новини житомира #новини житомирщини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...