• Головна
  • До кримінальної відповідальності притягнуто п’ятеро посадовців-корупціонерів
16:43, 12 червня 2013 р.

До кримінальної відповідальності притягнуто п’ятеро посадовців-корупціонерів

Упродовж поточного року за результатами роботи у сфері запобігання та протидії корупції в області розпочато 28 кримінальних проваджень, у яких дев’ять обвинувачувальних актів, у тому числі шість про хабарництво, вже спрямовано до суду. До кримінальної відповідальності судами притягнуто п’ять посадових осіб.

Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Житомирської області.

Посадова особа, використовуючи свої службові повноваження, видала без законних на те підстав наказ про преміювання на суму 3,4 тис. грн начальника відділу освіти, який на той час перебував у відпустці і не мав право на отримання премії.

Про такі факти проінформував начальник відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення прокуратури області Валентин Гордієнко. Він зауважив, що завдяки вжитим прокуратурою області заходам активізовано діяльність спеціально уповноважених суб’єктів у сфері запобігання та протидії корупції, про що свідчить вказана кількість кримінальних проваджень.

Окрім цього, підвищено ефективність роботи й у сфері протидії адміністративно-карної корупції. Поточного року складено і направлено до суду 44 протоколи про вчинення корупційних адміністративних правопорушень. До адміністративної відповідальності притягнуто 24 особи, серед яких 14 посадових і службових осіб органів державної влади і місцевого самоврядування.

Так, винним у скоєнні адміністративного корупційного правопорушення визнано виконувача обов’язків начальника одного з відділів освіти райдержадміністрації. Посадова особа, використовуючи свої службові повноваження, видала без законних на те підстав наказ про преміювання на суму 3,4 тис. грн начальника відділу освіти, який на той час перебував у відпустці і не мав право на отримання премії.

Також встановлено порушення вимог фінансового контролю, зокрема, виявлено факти, коли службові особи не подали відповідно до законодавства декларації про доходи, майно, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...