• Головна
  • На Житомирщині депутати облради продовжують погоджувати фінансування заходів та розподіл видатків на 2022 рік
БЮДЖЕТ
16:20, 24 січня
Надійне джерело

На Житомирщині депутати облради продовжують погоджувати фінансування заходів та розподіл видатків на 2022 рік

БЮДЖЕТ
На Житомирщині депутати облради продовжують погоджувати фінансування заходів та розподіл видатків на 2022 рік

В обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села під головуванням депутата обласної ради Олександра Ющенка.

Присутні, зокрема, розглянули перелік заходів на фінансування з обласного бюджету на 2022 рік у рамках Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2021-2027 роки.

Так, на 2022 рік даною Програмою передбачено фінансування 3681,2 млн грн на наступні заходи:

  • Надання внутрішніх кредитів індивідуальним сільським забудовникам житла на селі - 2660,0 млн грн;
  • "Реалізація програм в галузі сільського господарства"
  • Часткове відшкодування вартості придбання причіпної та навісної сільськогосподарської техніки і обладнання фермерським господарствам - 300 тис грн;
  • Часткове відшкодування вартості установки індивідуального доїння для селянських господарств - 261,2 тис грн;
  • Часткове відшкодування вартості сертифікату відповідності органічного виробництва суб’єктами господарювання - 100 тис грн;
  • Надання фінансової підтримки сільськогосподарським кооперативам на придбання сільськогосподарської техніки та обладнання - 300 тис грн;
  • Фінансування заходів на проведення Виставки "АГРО-2022" - 40 тис грн;
  • Фінансування заходів до Дня фермера, Дня працівника сільського господарства та харчової промисловості - 20 тис грн.

Зазначений розподіл коштів члени комісії підтримали.

Також депутати погодили фінансування заходів та розподіл видатків на реалізацію програми економічного та соціального розвитку Житомирської області на 2022 рік. Це 808 400,00 грн субвенції з місцевого бюджету, з яких 508 400,00 грн на проведення інвентаризації земель з метою закріпити їх у власності громад та 300 000,00 грн на будівництво протиерозійних гідротехнічних споруд на землях Великохайчанського та Покалівського старостинських округів Овруцької міської ради.

З даного питання інформував начальник Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олександр Кондратюк. Так, за його словами, детальний розподіл видатків щодо інвентаризації земель буде винесено на наступну сесію обласної ради, наразі депутати погодили лише наміри щодо виділення на ці заходи зазначеної суми коштів. Що стосується 300 тис грн. на протиерозійні заходи в Овруцько-Словечанському кряжі, дані видатки вже були розподілені раніше. Під час сьогоднішньої комісії депутати погодили їх фінансування.

«Овруцько-Словечанський кряж це великий яр, який йде по масивам сільхозугіль, лісовим масивам і по цьому яру у різні пори року протікає вода, якщо улітку це маленький потік, то в період паводків – бурхлива річка. В радянський час там буди збудовані мостові переходи, які через відсутність догляду були зруйновані. Те що зараз намагається зробити Овруцька міська рада – це відновити їх діяльність для вільного пропуску води, для того щоб ця вода не розмивала яри далі», - зазначив Олександр Кондратюк.

Участь у роботі постійної комісії взяли заступник голови обласної ради Володимир Ширма та заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Градівський.

Джерело: сайт Житомирської обласної ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#влада #житомирщина #житомирська #область #голова #облрада #новини #інформація #місто #житомир #обласна рада #сесія #підготовка #комісія #засідання комісій
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...