• Головна
  • Учні житомирської гімназії №23 отримали спеціальну відзнаку творчого конкурсу ЮНЕСКО
ЮНЕСКО
17:42, 25 січня
Надійне джерело

Учні житомирської гімназії №23 отримали спеціальну відзнаку творчого конкурсу ЮНЕСКО

ЮНЕСКО
Учні житомирської гімназії №23 отримали спеціальну відзнаку творчого конкурсу ЮНЕСКО

25 січня відбулася церемонія нагородження переможців першого Всеукраїнського творчого конкурсу «Здорова планета, здорова людина ‒ спільна відповідальність, спільні зусилля: мій образ майбутнього», проведеного серед учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО.

Метою творчого Конкурсу, було поширення принципів і цінностей ЮНЕСКО, виховання відповідального ставлення учасників до навколишнього середовища, один одного і своєї батьківщини. Діти мали можливість показати свої творчі здібності у трьох номінаціях: малюнок, есе та відеофільм.

Визначення переможців відбулося 20 грудня, крім обраних журі призерів Конкурсу, АМУ також визначила своїх номінантів для спеціальних відзнак.  Нагородження призерів спеціальною відзнакою Асоціації міст України проводила експерт АМУ з питань освіти Тетяна Куценко.

Спеціальними відзнаками АМУ нагороджено:

  • в номінації «Творче есе» - Параскеву Курочкіну, ученицю Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • в номінації «Аматорський фільм» - Любов Бадрак, Софію Жакун, Ігоря Лисюка, учнів Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 ім. М. Очерета;
  • в номінації «Малюнок» - Анастасію Бессонову, ученицю Ліцею №19 Мелітопольської міської ради.

Голова Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Еміне Джапарова проводила церемонію нагородження переможців, які посіли І, ІІ та ІІІ місця. Вона привітала учасників та висловла велику вдячність співорганізаторам конкурсу. У вітальному слові Е.Джапарова нагадала, що конкурс започатковано як один із низки проектів, присвячених 75-річчю діяльності ЮНЕСКО.

«Сьогодні, у такі непрості часи, дійсно важливим є збиратися у товаристві талановитої молоді та даватити дітям можливість розмірковувати над питаннями, відповіді на які шукають міжнародні лідери. Адже тема захисту довкілля - одна з топових тем на міжнародних майданчиках», - зазначила Еміне Джапарова та додала, що символічним є проведення фіналу цього конкурсу у Міжнародний день освіти, адже Конкурс має стати одним із механізмів формування культури майбутнього відповідального ставлення до навколишнього середовища.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #ЮНЕСКО #творчість #фільм #гімназія #учні #приз #АМУ #нагорода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...