• Головна
  • Як ліцеїстів на Житомирщині адаптуватися до умов ринку праці навчали
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
15:00, 30 січня
Надійне джерело

Як ліцеїстів на Житомирщині адаптуватися до умов ринку праці навчали

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
Як ліцеїстів на Житомирщині адаптуватися до умов ринку праці навчали

У центрі професійної кар’єри Андрушівського професійного ліцею фахівчиня Андрушівська районна філія Житомирського ОЦЗ Алла Горкун консультувала молодь щодо адаптації до умов ринку праці, формування навичок, затребуваних сучасними роботодавцями та побудові успішної кар’єри.

Про це повідомляє Житомирська обласна служба зайнятості.

Під час спілкування було зазначено, що роботодавцям потрібні різнопланові фахівці, тому сьогодні формується поняття м’яких навичок (soft skills). Вони протиставляються жорстким – спеціальним вузькопрофесійним навичкам (hard skills), бо не мають однозначної жорсткої прив’язки до конкретної професії. Для успіху та самореалізації потрібні як “тверді”, так і “м’які” навички.

Учні дізналися, що варто намагатись опанувати якомога більш широкий набір навичок, набуття яких не передбачено програмою навчання, але є притаманними кожній професії та будуть корисні для будь-якого виду діяльності, дозволять швидко адаптуватися до нових умов. Це переважно комунікативні та управлінські вміння, людські якості: встановлення відносин, робота в команді, навички переконання, слухання і розуміння співрозмовника, проведення переговорів, ораторське мистецтво, ведення дискусій, вирішення проблем тощо.

Молодим людям порадили набувати й розвивати комунікативні здібності, творчість й інноваційність, критичне мислення, навички слухання і розуміння співрозмовника, навички роботи в команді. Саме це стане значною конкурентною перевагою у майбутньому.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

Як ліцеїстів на Житомирщині адаптуватися до умов ринку праці навчали, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба зайнятості #житомирщина #житомирська #область #робота #вакансії #новини #інформація #новини житомира #новини житомирщини #служба зайнятості Житомирщини #робота у житомирі #вакансії у житомирі #робота на житомирщині
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...