
ПОЛІЦІЯ
13:53, 1 лютого 2022 р.
Надійне джерело
На Житомирщині відзначили підлітка, який допоміг врятувати життя чоловіку
ПОЛІЦІЯ

1 лютого у Новоград-Волинському районному відділі поліції правоохоронці подякували 13-річному звягельчанину Микиті Семчуку за вчасну і правильну реакцію на небезпеку для чужого життя. Подяки від поліцейських отримали і батьки підлітка.
Нагадаємо, подія трапилась 29 січня у райцентрі Житомирщини. До правоохоронців зателефонував 13-річний хлопчик і повідомив про незнайомця за поручнями моста, який збирався стрибнути вниз. Відтак завдяки вчасному дзвінку підлітка поліцейським і небайдужим перехожим вдалося зупинити чоловіка за крок від фатального вчинку.
1 лютого сміливого юного звягельчанина та його батьків правоохоронці запросили на зустріч до поліцейського відділку.
– Надзвичайно приємно, що небайдужість Микити стала вчасною для збереженого життя дорослої людини. Безперечно, це заслуга батьків, які виховують у своїй дитині таку важливу рису характеру. Від нашого поліцейського колективу висловлюю вам вдячність, - сказав керівник Новоград-Волинського районного відділу поліції Андрій Гнатенко.
Він вручив гостям відомчі Подяки, а окремо хлопчику – ще й заохочувальний подарунок.
Новоград-Волинський райвідділ поліції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:27
13 березня
12:35
13 березня
17:10
11 березня
Оголошення
11:38, Сьогодні
2
13:53, 11 березня
11:37, Сьогодні