• Головна
  • На ринках Житомирської області міліція відкриває громадські приймальні
15:17, 2 грудня 2010 р.

На ринках Житомирської області міліція відкриває громадські приймальні

На ринках Житомирщини розпочали діяльність громадські приймальні міліції.

Про це повідомила прес-служба УМВС у Житомирській області.

Рішення про вжиття таких мір у всіх регіонах держави було прийнято керівництвом Міністерства внутрішніх справ України 29 листопада.

Мета таких приймалень - швидке реагування міліції на звернення представників малого бізнесу щодо порушення їхніх прав та корупційних діянь відносно них з боку чиновників.

До чергування у приймальнях залучені оперативники Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю, дільничні інспектори міліції та працівники служби внутрішньої безпеки.

Головним обов’язком чергових громадських приймалень є розгляд повідомлень щодо можливих правопорушень, у тому числі анонімних, по відношенню до підприємців, як то: здирництво, вимагання хабара, загрози фізичного впливу тощо.

Кожне звернення підприємця розглядатиметься у десятиденний термін згідно з чинним законодавством, а про прийняте рішення письмово повідомлятиметься заявникові.

Жителі області, що займаються підприємницькою діяльністю на місцевих ринках, можуть звернутися до громадських приймалень міліції за такими адресами.

У Житомирі - вул. Вокзальна, 10 та майдан Житній ринок, 1.

Прийом здійснюватиметься за графіком: вівторок – з 9.00 до 11.00, четвер – з 18.00 до 21.00 та в суботу – з 10.00 до 13.00.

У м. Новограді-Волинському на ринках: «Урожай», вул. Войкова, 67, ТОВ «Тандем» - вул. Яновського, 2, та КТП «Міський ринок» - вул. Житомирська, 116, створено постійно діючі громадські приймальні, які здійснюватимуть прийом з 8.00 до 15.00.

На ринку м. Овруча, що по вул. Базарна, 6, в приміщенні адміністрації ринку, громадська приймальня міліції працює щоденно, окрім понеділка, в період часу з 9.00 по 13.00.

В районах області, що містять по одному ринку на всю підконтрольну їм територію, також створено громадські приймальні міліції. Так, на території ринкової площі у смт. Народичі приймальня працюватиме в робочі дні ринку – вівторок та п’ятницю; у м. Чуднові, на кооперативному ринку, невідкладний розгляд заяв та повідомлень про можливі правопорушення здійснюватиметься у приміщенні адміністрації ринку в четвер та неділю. Жителі м. Баранівки та працівники місцевого ринку зможуть звертатися до міліції щоп’ятниці та щонеділі в період часу з 6.00 до 12.00.

У решті райцентрів, міст та сіл області також функціонуватиме розгалужена сітка громадських приймалень. Зокрема у м. Андрушівці (Андрушівський кооперативний ринок – вул. Житомирська, 43), м. Олевську (Олевський кооперативний ринок - вул. Київська, 12), смт. Ружині (Ружинський кооперативний ринок - вул. Набережна, 10), смт. Червоному, Андрушівського району (Державне комунальне підприємство «Червоненський селищний ринок» - вул. Леніна, 9), с. Старому Любарі, Любарського району (Кооперативний ринок Любарської районної спілки споживчих товариств - вул. Котовського, 3) та ряді інших, пише Житомир.info.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...