
фото
14:09, 14 червня 2013 р.
У Житомирі продають квас по 3-3,5 грн за півлітра
фото
У Житомирі з початком спеки в місті з’явились традиційні діжки із квасом. Городянам пропонують квас кількох різних виробництв, повідомляє 1.zt.ua.
Зокрема, квас «Росинка» коштує 3,45 гривні за півлітра разом із тарою. Цей квас розливають у Києві. Його роблять на воді із джерела Софія Київська. На смак дуже схожий на той, який продавали свого часу в жовтих діжках.
Також у Житомирі можна купити квас «Арсентієвський» - трохи дешевший, але інший на смак. За півлітрову пляшку просять 3 гривні.
На майдані Перемоги можна придбати і Житомирського квасу, який виготовляється підприємством, відношення до якого має міський голова Володимир Дебой. Такий квас продають за 3,5 гривні за півлітра.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:20, 7 березня
09:20, 7 березня
13:41, 7 березня
09:20, 7 березня
09:46, Вчора
live comments feed...