• Головна
  • Лист у майбутнє! Новий безкоштовний український сервіс
Новини компаній
09:00, 17 лютого 2022 р.

Лист у майбутнє! Новий безкоштовний український сервіс

Новини компаній

А ви хотіли б почути себе з минулого? Прочитати важливі поради чи слова підтримки. Тепер це можливо завдяки новому безкоштовному сервісу ‎«‎Лист у майбутнє».  Писати собі листи – популярний психологічний прийом. Звісно, можна написати лист від руки на листочку. Але де гарантія, що він не загубиться чи ви не забудете про нього?  

Саме тому команда сервісу замовлення фотокниг, холстів, магнітів Mofy.life повністю автоматизувала цю ідею. Вони запустили зручний сайт, де усі охочі можуть безкоштовно створити для себе послання.

Як відправити собі лист у майбутнє

Лист у майбутнє! Новий безкоштовний український сервіс , фото-1
  1. Перейдіть на сайт сервісу

  2. Напишіть собі лист. 
    Можна описати свої цінності та пріоритети, поставити конкретні цілі або просто написати слова підтримки у майбутнє.

  3. Вкажіть дату, коли хотіли б отримати цей лист на email. 

Це може бути якась знакова для вас подія День народження, Новий рік, річниця. Або просто довільний відрізок часу у місяць, півроку чи рік.

Важливо! Сервіс безкоштовний. Жодної плати за користування чи відправку листів нема. Якщо вам подобається ідея і ви хочете підтримати проєкт, розкажіть про нього друзям або поділіться посиланням у соц. мережах.

Про що писати у листі?

Форма листа може бути будь-якою. Усе залежить лише від вашого настрою і ситуації. Але загальні рекомендації дуже прості.

Почніть з вітання. А далі просто опишіть те що вас хвилює, як ви почуваєтеся, які у вас мрії, чого хотіли б досягти. На сервісі можна навіть прикріпити фото із щасливими моментами, щоб покращити собі настрій у майбутньому))

А яка користь від листів у майбутнє?

Психологи кажуть, що така практика має терапевтичний ефект. Наприклад, коли ви описуєте конкретні цілі, то стаєте на крок ближче до нових досягнень. Бо тепер точно знаєте, куди вкладати свою енергію.

Завдяки листам, ви можете почути свій голос, зафіксувати досягнення, похвалити себе. А це допомагає позбутися негативних думок, по типу «мені нічого не вдалося досягти».

Коли ви описуєте свої цінності та пріоритети, то через якийсь час можете перевірити, як вони трансформувалися. Ми всі змінюємося, це абсолютно нормально. Головне, вчасно це усвідомити. І саме листи у майбутнє можуть вам в цьому допомогти.

Спробуйте і ви!) Подаруйте собі маленьке диво. Напишіть листа на сайті https://ua.mofy.life/letter. І, можливо, майбутні «Ви» прочитаєте колись те, що повністю змінить ваше життя та зробить вас набагато щасливішими))

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...