• Головна
  • На Житомирщині більше трьох із половиною тисяч дітей-сиріт
16:50, 16 червня 2013 р.

На Житомирщині більше трьох із половиною тисяч дітей-сиріт

В Україні понад три з половиною мільйонів соціальних сиріт. У тому числі в нашій області - більше трьох із половиною тисяч дітей-сиріт, повідомляє сайт 103fm.com.ua.

Їхні батьки ухиляються або відсторонені від виховання своїх неповнолітніх дітей. Причинами соціального сирітства є зловживання алкоголем, наркотична залежність одного або обох батьків, неблагополучна атмосфера в родині. В таких випадках дуже часто діти вилучаються з біологічних сімей і потрапляють до інтернатів.

Альтернативою інтернатних закладів є прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Альтернативою інтернатних закладів є прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Як вирішується дана проблема на Житомирщині, розповіла заступник начальника Служби у справах дітей облдержадміністрації Олена Саківська:

"Із загальної кількості дітей-сиріт, а у нас їх на сьогодні три тисячі 623, 80 відсотків – це сироти фактично при живих батьках. 78 відсотків дітей влаштовані в сімейні форми виховання: дитячі будинки сімейного типу і прийомних сім’ях. 2 тисячі 300 дітей виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників. На сьогодні в нас на обліку майже три тисячі 400 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах"

Разом із Службою у справах дітей профілактику соціального сирітства у сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, здійснюють медики, психологи та соціальні педагоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...