ЖИТОМИРСЬКА ПОЛІТЕХНІКА
19:02, 8 лютого 2022 р.
Надійне джерело
Представники Житомирської політехніки – переможці конкурсу проєктів МОН України для ЗВО та наукових установ
ЖИТОМИРСЬКА ПОЛІТЕХНІКА
Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 29.12.2021 р. №1461 «Про затвердження переліку проєктів фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок закладів вищої освіти та наукових установ на 2022 рік, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, з експертними оцінками, отриманими за результатами проведення наукової і науково-технічної експертизи», від 21.01.2022 р. № 50 «Про обсяги фінансування наукових досліджень і розробок та фінансової підтримки наукових об’єктів, що становлять національне надбання, на 2022 рік за КПКВК 2201040», від 31.01.2022 р. № 677 «Про формування тематичних планів наукових досліджень і розробок закладів вищої освіти та наукових установ на 2022 рік», протокольних рішення засідань Наукової ради Міністерства освіти і науки України від 14 грудня 2021 р., від 13 січня 2022 р. було надано фінансування закладам вищої освіти.
«Вітаємо із перемогою у відповідному конкурсному відборі колектив авторів проєкту, які представляють Державний університет “Житомирська політехніка”, зокрема викладачів кафедр інженерії програмного забезпечення і біомедичної інженерії та телекомунікацій!», - йдеться в повідомленні.
Керівник проєкту «Проєктування інформаційно-цифрового здоров’я збережувального середовища університету в умовах карантинних обмежень» – доктор педагогічних наук, проф., професор кафедри інженерії програмного забезпечення Вакалюк Т.А., відповідальний виконавець – канд.техн.наук, доц., зав.каф. біомедичної інженерії та телекомунікацій Нікітчук Т.М.
До складу виконавців проєкту також увійшли доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, проректор з наукової роботи та цифровізації Державного закладу вищої освіти “Університет менеджменту освіти” Національної академії педагогічних наук України Спірін О.М., та науковці Державного університету “Житомирська політехніка” канд.техн.н., доц., проректор з науково-педагогічної роботи Морозов А.В. та канд.тех.н., доц., Коренівська О.Л.
Фінансування наукового проєкту «Проєктування інформаційно-цифрового здоров’язбережувального середовища університету в умовах карантинних обмежень» розпочнеться з січня 2022 року і на 1-й рік буде становити 210 тис. грн. Загальний обсяг фінансування – 1110 тис. грн.
Проєкт спрямовано на розробку інформаційно-цифрового здоров’язбережувального середовища університету в умовах карантинних обмежень для запобігання відвідування студентами університету при початкових виявлених ознаках захворювання, а також знаходження студентів в аудиторіях, у яких клімат є несприятливим для здоров’я. У період захворюваності, коли кількість інфікованих збільшується постійно з геометричною прогресією, раннє виявлення певних відхилень у стані здоров’я є попереджувальним заходом. Саме тому, створення інформаційно-цифрового здоров’язбережувального середовища закладу вищої освіти в умовах карантинних обмежень забезпечить дистанційний контроль над станом здоров’я здобувачів вищої освіти. Наполеглива співпраця викладачів двох кафедр протягом останніх двох років поклала основу для розробки та впровадження результатів досліджень та реалізації вказаної системи.
Читайте також: На Житомирщині майстер створює із скляних відходів вітражі, — ФОТО
Бажаємо виконавцям проєкту плідної наукової роботи та успішної реалізації визначених завдань!
за матеріалами news.ztu.edu.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:50
11 жовтня
16:30
11 жовтня
11:14
11 жовтня
11:00
11 жовтня
Оголошення
08:28, Сьогодні
08:28, Сьогодні
08:28, Сьогодні
08:28, Сьогодні
08:28, Сьогодні
live comments feed...