• Головна
  • На ринках Житомирської області підприємці зможуть повідомити міліцію про перешкоджання їхній торгівельній діяльності
08:30, 3 грудня 2010 р.

На ринках Житомирської області підприємці зможуть повідомити міліцію про перешкоджання їхній торгівельній діяльності

На ринках Житомирщини розпочали діяльність громадські приймальні міліції. Рішення про вжиття таких мір у всіх регіонах держави було прийнято керівництвом Міністерства внутрішніх справ України 29 листопада.

Громадські приймальні створені з метою швидкого та якісного реагування міліції на звернення представників малого бізнесу щодо порушення їхніх прав та корупційних діянь відносно них з боку чиновників.

До новостворених інституцій МВС України залучені оперативники Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю, дільничні інспектори міліції та працівники служби внутрішньої безпеки.

Головним обов’язком чергових громадських приймалень є розгляд, навіть анонімних, повідомлень щодо можливих правопорушень по відношенню до підприємців, як то: здирництво, вимагання хабара, загрози фізичного впливу тощо.

Кожне звернення підприємця розглядатиметься у десятиденний термін згідно з чинним законодавством, а про прийняте рішення письмово повідомлятиметься заявникові.

Жителі області, що займаються підприємницькою діяльністю на місцевих ринках можуть звернутися до громадських приймалень міліції за наступними адресами.

У м. Житомирі: вул. Вокзальна, 10 та м-н. Житній ринок, 1. Прийом здійснюватиметься за наступним графіком: вівторок – з 9.00 до 11.00, четвер – з 18.00 до 21.00 та в суботу – з 10.00 до 13.00.

У м. Новограді-Волинському на ринках: «Урожай», що по вул. Войкова, 67, ТОВ «Тандем» - вул. Яновського, 2 та КТП «Міський ринок» - вул. Житомирська, 116, створено постійно діючі громадські приймальні, які здійснюватимуть прийом з 8.00 до 15.00.

На ринку м. Овруча, що по вул. Базарна, 6, в приміщенні адміністрації ринку, громадська приймальня міліції працює щоденно, окрім понеділка, в період часу з 9.00 по 13.00.

В районах області, що містять в райцентрах по одному ринку на всю підконтрольну їм територію, також створено громадські приймальні міліції. Так, на території ринкової площі у смт. Народичі приймальня працюватиме в робочі дні ринку – вівторок та п’ятницю; у м. Чуднові, на кооперативному ринку, невідкладний розгляд заяв та повідомлень про можливі правопорушення здійснюватиметься у приміщенні адміністрації ринку в четвер та неділю. Жителі м. Баранівки та працівники місцевого ринку зможуть звертатися до міліції щоп’ятниці та щонеділі в період часу з 6.00 до 12.00.

У решті райцентрів, міст та сіл області також функціонуватиме розгалужена сітка громадських приймалень. Зокрема у м. Андрушівці (Андрушівський кооперативний ринок – вул. Житомирська, 43), м. Олевську (Олевський кооперативний ринок - вул. Київська, 12), смт. Ружині (Ружинський кооперативний ринок - вул. Набережна, 10), смт. Червоному, Андрушівського району (Державне комунальне підприємство «Червоненський селищний ринок» - вул. Леніна, 9), с. Старому Любарі, Любарського району (Кооперативний ринок Любарської районної спілки споживчих товариств - вул. Котовського, 3) та ряді інших.

Шановні жителі області, для покращення стану взаємодії міліції з населенням у боротьбі з корупційними та іншими протиправними діями, забезпечення захисту прав і свобод громадян, суспільства і держави від протиправних посягань, охорони громадського порядку, а також зміцнення законності в діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ, в разі виникнення зауважень щодо організації роботи громадських приймалень, якщо Ви володієте інформацією щодо підготовки або вчинення злочинів, а також осіб, що можуть бути причетними до їх скоєння, просимо Вас повідомляти про це УМВС України в Житомирській області за номером «телефону довіри» (0412) 40-75-88.


ВЗГ УМВС України
в Житомирській області


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...