• Головна
  • Викладачі Поліського університету проведуть літню школу «Tschernobyl heute – wilde Natur ohne Grenzen»
ПОЛІСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
10:09, 14 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Викладачі Поліського університету проведуть літню школу «Tschernobyl heute – wilde Natur ohne Grenzen»

ПОЛІСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Викладачі Поліського університету проведуть літню школу «Tschernobyl heute – wilde Natur ohne Grenzen»

Вже вдруге поспіль Поліський національний університетвиборов грант на проведення літньої школи «Tschernobyl heute – wilde Natur ohne Grenzen / Чорнобиль сьогодні – дика природа без кордонів» від німецької служби академічних обмінів DAAD, яка розпочне роботу на початку вересня 2022 року.

Читайте: також У родини вісім дітей! Мати-героїня з Житомирщини: Нічого б не вийшло без допомоги мого чоловіка

Заплановано, що у рамках школи відбудеться низка воркшопів, тренінгів та лекцій з фахівцями радіобіологами та радіоекологами світового рівня, «круглих» столів, дискусій та навчальних квестів.

Частина лекцій та пізнавальних активностей буде проведена у стінах Поліського національного університету та його структурних підрозділах, але більше часу студенти проведуть безпосередньо у Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику, де є унікальна можливість відвідати Зону відчуження, побачити наслідки аварії та процес перетворення колишніх антропогенних ландшафтів у наближені до природних комплексів.

Загалом, літня школа має на меті забезпечити підвищення кваліфікації та обізнаності студентів щодо хронології Чорнобильської катастрофи, причин її виникнення, ступеня ураження навколишнього природного середовища, ступеня небезпеки радіаційного забруднення та здатності природи відновлюватися після екологічних катастроф.

«Літня школа 2021 року змінила нас. Цього року ми змінюємо стратегію та передбачаємо участь у Програмі не лише німецьких учасників, але і українських студентів», – повідомляє керівник навчально-наукового центру екології та охорони навколишнього середовища Поліського національного університету Тетяна Федонюк, яка разом з колегами займається реалізацією проєкту.

Пресслужба Поліського національного університету

Читайте також: На Житомирщині ще два колективи підтвердили звання «народних»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліський національний університет #житомирщина #житомирська #область #викладачі #новини #інформація #літня школа #навчання #заняття #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...