• Головна
  • Антикорупційна ініціатива ЄС підтримала Житомирську громаду
14:15, 23 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Антикорупційна ініціатива ЄС підтримала Житомирську громаду

Антикорупційна ініціатива ЄС підтримала Житомирську громаду

Житомирську громаду підтримав керівник Антикорупційної ініціативи ЄС. Про це він написав у своєму листі міському голові Сергію Сухомлину.

«У цей нелегкий час, коли усі ми стурбовані через загрозу з боку Росії, я хочу запевнити вас у тому, що Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні буде й надалі підтримувати м. Житомир та реалізовувати погоджені нами плани. В той час як наші співробітники переважно продовжують працювати онлайн у Києві та в інших містах, ми так само прагнемо якнайкраще підтримувати та просувати антикорупційний порядок денний, який має вирішальне значення для майбутнього процвітання України», - написав керівник Антикорупційної ініціативи ЄС Аллан Паг Крістенсен.

Він також зазначив, що іноземним співробітникам EUACI довелося тимчасово покинули територію України, але запевнив, що це не позначиться на спільній роботі.

«Поки буде можливо, ми продовжимо свою діяльність без змін, а ви можете розраховувати на нашу підтримку. Дозвольте мені висловити нашу рішучу підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також визнання європейських прагнень українського народу», - написав Аллан Паг Крістенсен.

«У складні часи найкраще видно друзів … Дякую за підтримку», - відповів Сергій Сухомлин голові Антикорупційної ініціативи ЄС.

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#антикорупційна ініціатива #житомирщина #житомирська #область #антикорупційна #ініціатива #новини #інформація #єс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...