17:00, 3 грудня 2010 р.

До Міжнародного дня інвалідів

3 грудня 2008 року у прес-центрі міської ради відбулася зустріч керівництва міста з представниками громадських організацій інвалідів.

Секретар міської ради Наталія Леонченко, перший заступник міського голови Галина Семенець та заступник міського голови Іван Заінчковський привітали присутніх з Міжнародним днем інвалідів та відзначили керівників та активістів громадських організацій інвалідів за їх сумлінну працю та значний особистий внесок у справу трудової і соціальної реабілітації інвалідів.

“Я пишаюся тим, що всі люди, інтереси яких ви сьогодні представляєте, готові активно співпрацювати і ідуть на діалог із владою”, - зазначила секретар ради Н.Леонченко.

Вона також наголосила, що влада і надалі буде продовжувати щоденну роботу з людьми, які потребують підтримки.

Зокрема, у планах міської влади - збільшення кількості тролейбусів із низьким підйомом, забезпечення вільного доступу до громадських місць, створення комфортних житлових умов для людей з обмеженими можливостями.

Наталія Леонченко також відзначила активну позицію депутата Нелі Ковалюк, завдяки якій у міській раді облаштовується туалетне приміщення для потреб людей з обмеженими можливостями пересування. Вивчається можливість монтування ліфта у старому архітектурному приміщенні міськради.

У свою чергу від імені інвалідів зі словами вдячності виступила голова обласної організації УТОГ Віра Евіна.

“Ми вдячні міській владі за постійну підтримку та допомогу. У Житомирі створене управління праці та соціального захисту населення, яке допомагає вирішити наші проблеми. Місто допомагає у забезпеченні безперешкодного доступу глухих до інфраструктури, зокрема, оплачує проїзні квитки для наших перекладачів. За 45 років вперше за кошти міської ради проведено ремонт фасаду будинку культури. ”, - зазначила В.Евіна.


Управління по зв'язках з громадськістю міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...