• Головна
  • До Житомира приїхала делегація з Італії, щоб узяти участь у семінарі
фото
16:10, 18 червня 2013 р.

До Житомира приїхала делегація з Італії, щоб узяти участь у семінарі

фото

18 червня в конференц-залі ЖДУ ім. І. Франка відбулося урочисте відкриття семінару "Професійний супровід дітей з інвалідністю в умовах навчання у державних та приватних школах", який триватиме із сьогоднішного дня до 21 червня.

Під час відкриття учасників семінару привітали ректор ЖДУ ім. І. Франка Петро Саух, декан соціально-психологічного факультету університету, координатор цього проекту Олександр Музика, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Долгих, професор Болонського університету Дімітріс Аргіропоулос, керівник Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА Галина Корінна та інші.

Цей семінар цьогоріч проводиться вже втретє і він покликаний об’єднати зусилля науковців, працівників освіти, громадських організацій та органів місцевого самоврядування для вироблення програми практичних дій щодо поліпшення якості інклюзивної освіти в Житомирі та області.

Я приїжджаю до Житомира та цього університету, як додому! - сказав проф. Дімітріс Аргіропоулос, - Хочеться, щоб і діти з "особливими потребами" теж відчували себе скрізь, як удома!

Делегація з Італії теж уже втретє відвідує Житомир для того, щоб поділитися досвідом введення інклюзивної освіти в їхній країні - щоб у дитини, дорослої людини з вадами психофізичного розвитку на Житомирщині було більше можливостей для навчання та перебування в суспільстві.

- Я приїжджаю до Житомира та цього університету, як додому! - сказав проф. Дімітріс Аргіропоулос, - Хочеться, щоб і діти з "особливими потребами" теж відчували себе скрізь, як удома!

Пан Дімітріс відзначив, що за минулий рік Україна, в тому числі Житомир зробив значний прорив у запровадженні інклюзивної освіти: є відповідна законодавча база, створено Житомирський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської обласної ради, на Житомирщині діють шість центрів реабілітації у містах Бердичеві, Коростені, Новограді-Волинському, Житомирі та Коростишівському і Новоград-Волинському районах.

На завершення урочистого відкриття семінару було зроблено колективну світлину на пам’ять.

IMG_2335

 

IMG_2331

 

IMG_2312

 

IMG_2325

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...