• Головна
  • Позиція міської ради в Битомі щодо ситуації в Україні
ВІЙНА
12:50, 7 березня 2022 р.
Надійне джерело

Позиція міської ради в Битомі щодо ситуації в Україні

ВІЙНА
Позиція міської ради в Битомі щодо ситуації в Україні

Міська рада в Битомі висловлює солідарність з Україною, зокрема з жителями міст-побратимів Дрогобича та Житомира, а також виступає проти військового нападу Російської Федерації на Україну.

Перед обличчям війни, з якою зіткнувся український народ, ми не можемо залишатися байдужими. Польща була першою державою, яка визнала незалежність України в 1991 році і послідовно підтримує її прозахідні та свободівські зусилля.

Незалежна, суверенна та демократична Україна – це не лише безпечна Польща, а й Європа. Цілісність кордонів і право на самовизначення української держави не можна порушувати чи ставити під сумнів, а прагнення до інтеграції з Європейським Союзом слід рішуче підтримувати.

Протягом багатьох років Битом та українські міста-партнери Дрогобич та Житомир характеризуються співпрацею на економічному, науковому, культурному та туристичному рівні, зокрема, обмін молоддю, участь у спортивних змаганнях або культурний вимір. Таке партнерство також є проявом солідарності – особливо необхідної в найважчі моменти. Міська рада в Битомі підтримує заходи, спрямовані на підтримку міст-побратимів та прийом біженців, які потребують допомоги.

Міська рада в Битомі засуджує агресію Російської Федерації щодо України та перешкоджання основоположним принципам міжнародного права. Зростаюча напруга, з якою ми маємо справу сьогодні, викликає велике занепокоєння за безпеку громадян України та мир у Європі.

Мер міста Маріуш Янас

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #житомирщина #житомирська #область #диверсії #окупанти #новини #інформація #попередження #оголошення #новини житомира #новини житомира #новини житомирщини #новини україни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...