• Головна
  • ТОВ "Житомиргаз Збут" гарантує постачання газу всім клієнтам та не нараховує пеню
ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ
10:45, 8 березня 2022 р.
Надійне джерело

ТОВ "Житомиргаз Збут" гарантує постачання газу всім клієнтам та не нараховує пеню

ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ
ТОВ "Житомиргаз Збут" гарантує постачання газу всім клієнтам та не нараховує пеню

Важлива інформація для споживачів ТОВ " Житомиргаз Збут"!

"Шановні клієнти! У цей складний для всіх нас час, ТОВ "Житомиргаз Збут" продовжує працювати заради своїх клієнтів. Попри військові дії в нашій країні, ми не лише гарантуємо стабільне постачання природного газу в домівки українців, а й не нараховуємо штрафи та пеню за несвоєчасну оплату за газ. На період військових дій ми не будемо припиняти газопостачання, навіть тим хто має борги", - йдеться у повідомленні компанії.

Це стосуватиметься не лише газу, а й усіх інших житлово-комунальних послуг. Таке рішення 6 березня ухвалив Уряд, який заборонив припиняти надання комунальних послуг у разі несплати або оплати не в повному обсязі, а також нараховувати та стягувати штрафи або пені у разі несвоєчасної або неповної оплати за ЖКП населенням.

Ця війна об’єднала всіх українців і вкотре нагадала про важливість підтримувати один одного. ТОВ " Житомиргаз Збут", що працює під брендом "ТВІЙ ГАЗЗБУТ", продовжує сумлінно нести свою варту!

Працюємо кожен на своєму фронті!

Все буде Україна!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомиргаз #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація #житомиряни #газ #газопостачання #перевірка #оплата #борг #комунальні послуги #новини житомира #новини житомирщини #новини україни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...