• Відкрито другий тур РОС-чемпіонату Житомира з футболу
17:44, 19 червня 2013 р.

Відкрито другий тур РОС-чемпіонату Житомира з футболу

18 червня на стадіоні Житомирського військового інституту матчем «Профільтех» – «Галант-ПакТрейд» відкрився другий тур РОС-чемпіонату міста Житомира з футболу.

Про це сайт 0412.ua повідомила Житомирська районна федерація футболу.

Приємна вечірня погода сприяла футболістам показати свою майстерність, а глядачам насолодитися футболом. Матч розпочався обопільними атаками, але вже до середини першого тайму рахунок був 3:0 на користь команди «Профільтех». Однак гравці команди «Галант-ПакТрейд» не знітились, вирівняли гру і під кінець тайму відквитали один. Другий тайм активніше розпочали гості, і мали декілька можливостей забити м’яч, Проте, не використавши свої моменти, до кінця матчу пропустили ще три м’ячі. Підсумковий рахунок матчу 6:1 на користь команди «Профільтех».

Нагадаємо, що 19 та 20 червня відбудеться решта матчів другого туру. Тож запрошуємо любителів футболу на стадіони м. Житомира!