ПОЛІЦІЯ
13:08, 17 березня 2022 р.
Надійне джерело
На Житомирщині упродовж минулої доби поліцейські регіону відреагували на понад тисячу повідомлень про події різного характеру
ПОЛІЦІЯ
Житомирщина: упродовж минулої доби, 16 березня, поліцейські регіону відреагували на понад тисячу повідомлень про події різного характеру. У передмісті Малина правоохоронці зафіксували наслідки воєнних злочинів російського агресора.
В обідню пору 16 березня ракетно-бомбових ударів зазнала Малинська міська територіальна громада. Внаслідок авіаобстрілу було зруйновано цехи та пошкоджено інші виробничі будівлі на околиці міста, також виникла пожежа в лісовому масиві, яку швидко локалізували рятувальники.
А в с. Різні внаслідок ракетного обстрілу пошкоджені 5 житлових будинків.
Станом на ранок 17 березня відомостей про загиблих чи травмованих людей у результаті зазначених подій до поліції не надходило.
Поліція Житомирської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:38
21 січня
ТОП новини
Оголошення
16:02, 23 січня
14:03, 20 січня
live comments feed...