18:00
24 липня
Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє про чергову спробу маніпуляцій ворога.
На окупованих територіях, зокрема в містах Мелітополь Запорізької області та Генічеськ Херсонської області, окупант намагається ввести в обіг власну «дерев’яну» валюту.
Для цього ворожі війська намагаються:
Таким чином, «стратеги» рф намагаються включити окуповані території у власну грошово-валютну орбіту, що повинно ускладнити взаємодію нашої держави з її громадянами, та у далекій перспективі призвести до деморалізації населення і примирення зокупацією.
Однак ворог не врахував наступний аспект: загальна цифровізація країни, за якої майже всі пенсії та соціальні виплати здійснюються у безготівковій формі.