• Головна
  • У Житомирі туристична фірма ошукала своїх клієнтів
журналістське розслідування, фото
09:03, 23 червня 2013 р.

У Житомирі туристична фірма ошукала своїх клієнтів

журналістське розслідування, фото

До редакції сайту 0412.ua звернувся житомирянин Ярослав Бринчак, який розповів про те, як його та ще чотирьох його друзів ошукало місцеве ТОВ «Тур-сервіс».

За словами Я. Бринчака, він із своїми друзями із футбольної команди ветеранів вирішив із сім’ями наприкінці травня цього року відпочити в Туреччині. Вони звернулися до «Тур-сервісу» й придбали путівки. Путівка на одну родину обійшлася в понад 23 тис. гривень. Проте згадана фірма не надала вчасно путівки і гроші за них не повернула постраждалим і досі.

Пан Ярослав написав заяву про шахрайство «Тур-сервісу» до Корольовського районного відділу міліції в м. Житомирі. 28 травня його повідомили листом про початок досудового розслідування цієї кримінальної справи. Відтоді, стверджує Я. Бринчак, міліція не зробила поступу у вирішенні його проблеми, а «Тур-сервіс» продовжує приймати нових клієнтів та ошукувати їх.

21 червня Я. Бринчак із друзями подав колективну скаргу на "Тур-сервіс" до прокуратури. Сума, на яку обдурила їх ця турфірма, становить 200 тис. гривень.

Виявилося, що таких як Я. Бринчак та його друзів — чимало. В слідчому відділі Корольовського РВ — сорок заяв постраждалих від дій «Тур-сервісу».

- Сьогодні проводиться досудове розслідування цієї справи, - розповідає заступник начальника по слідству Корольовського РВ Юрій Лисак, - У липні буде суд, який і вирішить, чи слід припинити підприємницьку діяльність «Тур-сервіса». Директорка цієї фірми Світлана Глушкова нині поступово повертає гроші постраждалим, деякого відправляє з путівками на відпочинок. Вона пообіцяла, що розрахується з усіма своїми клієнтами.

Справді, «Тур-сервіс», офіс котрого розташований на вул. В. Бердичівській, 39, сьогодні відкритий для відвідувачів. Коли кореспондентка 0412.ua завітала до нього, в приміщенні було людно. Серед клієнтів були і ті, хто бажав повернути собі кошти чи путівки.

Директорка теж була на місці. Вона була дуже зайнята і попросила їй передзвонити. На цих словах С. Глушкова поспішила до своїх клієнтів.

Коли я вийшла з офісу «Тур-сервіс», до мене підійшла дівчина, яка була свідком моєї розмови з директоркою. Ця житомирянка відмовилася себе називати. Вона розповіла, що теж постраждала від дій туристичної фірми — їй не віддали путівку і не повернули за неї гроші. Разом із тим ця дівчина запевнила, що вона - проти того, щоб «Тур-сервіс» зачинили, адже тоді, як вона вважає, клієнтам точно не віддадуть ні кошти, ні путівки.

Через день вдалося по телефону зв’язатися із Світланою Олегівною. Вона розповіла, що проблема із видачею путівок та поверненням грошей за них виникла через внутрішні фінансові проблеми фірми. Нині ці проблеми вирішуються, а з постраждалими «Тур-сервіс» розраховується. Директорка запевнила, що найближчими днями поверне гроші і пану Ярославу та його друзям.

21 червня Я. Бринчак із друзями подав колективну скаргу на "Тур-сервіс" до прокуратури. Сума, на яку обдурила їх ця турфірма, становить 200 тис. гривень.

Одне залишається зовсім незрозумілим: як житомирянам можна вберегтися від подібних шахрайств туристичних фірм? Хто гарантуватиме, що ви й справді отримаєте путівку, вартість якої оплатили наперед і в повному обсязі?

IMG_2378

 

IMG_2377

 

IMG_2379

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...