• Головна
  • Місто Новоград-Волинський на Житомирщині відмовилося від літери Z на своєму гербі – рішення міськради
ВЛАДА
14:15, 1 квітня
Надійне джерело

Місто Новоград-Волинський на Житомирщині відмовилося від літери Z на своєму гербі – рішення міськради

ВЛАДА
Місто Новоград-Волинський на Житомирщині відмовилося від літери Z на своєму гербі – рішення міськради

У Новограді-Волинському довелося внести зміни до зображення малого та великого гербів міста, на яких була зображена літера «Z».

Відповідне рішення було прийняте на засіданні сесії Новоград-Волинської міської ради 31 березня 2022 року, - інформує пресслужба ради.

Місто Новоград-Волинський на Житомирщині відмовилося від літери Z на своєму гербі – рішення міськради, фото-1

31 березня 2022 року відбулось четверте пленарне засідання вісімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання.

Загальнонаціональною хвилиною мовчання керівництво громади, депутати міської ради та всі присутні вшанували пам’ять українців, які загинули у вітчизняній війні з російським окупантом.

Читайте також: Протитанкіст ЗСУ: «У планах – довести рахунок знищеної ворожої бронетехніки до сотні»

Розпочинаючи пленарне засідання, міський голова Микола Боровець висловив слова вдячності депутатському корпусу за злагоджену роботу, адже за період воєнного часу міська рада вже тричі провела засідання, оперативно приймаючи важливі рішення. Зазначалося, що в громаді всі зусилля консолідовані на створення надійного тилу для наших захисників, оборони громади та забезпечення безперебійної роботи господарського комплексу.

Участь у четвертому пленарному засіданні взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, 26 депутатів міської ради, заступники міського голови Віталій Якубов, Ірина Гудзь та Наталія Борис, керівництво району та добровольчих формувань.

На порядок денний було внесено питання, які залишилися нерозглянутими під час першого, другого і третього пленарних засідань вісімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання.

Також проголосовано додатково за вісім питань, які стосуються життєзабезпечення галузей громади в умовах воєнного стану, оборони громади, підтримки військових та добровольчих формувань. Зокрема, внесено зміни до цільової програми «Забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2022-2023 роки». Схвалено рішення «Про використання паливо-мастильних матеріалів з місцевого матеріального резерву Новоград-Волинської міської територіальної громади», відповідно до якого затверджено Порядок його використання та звітності.

На пленарному засіданні прийнято наступні рішення:

- Про майно КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

- Про наглядові ради юридичних осіб, заснованих Новоград-Волинською міською радою.

- Про внесення змін та доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2021 №439 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік».

- Про внесення доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2021 № 426 «Про затвердження плану діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік».

- Про співробітництво територіальних громад у сфері надання адміністративних послуг.

- Про внесення змін до Положення про організацію роботи Служби з перевезення «Соціальне таксі» при Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради та окремих рішень міської ради.

- Про внесення змін до Програми відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання та тарифу на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 2021-2022 роки.

- Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго».

- Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс».

- Про надання дозволу комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» на списання з балансу багатоквартирних будинків.

- Про надання пільг на послугу з постачання теплової енергії та плату за абонентське обслуговування.

- Про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади.

- Про затвердження рішення виконавчого комітету від 26.01.2022 № 374 «Про припинення аукціону»

- Про внесення змін до складу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання (до його складу від ПП «Європейська Солідарність» введено Аліну Якубовську замість Ольги Мельник).

- Про припинення комунальної установи «Трудовий архів міста Новограда-Волинського» Новоград-Волинської міської ради шляхом її ліквідації.

- Про внесення змін до структури виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради.

- Про передачу комунального майна.

- Про внесення змін до Положення про комплексну систему відеоспостереження та відеоаналітики Новоград-Волинської міської територіальної громади.

- Про внесення змін до бюджету Новоград - Волинської міської територіальної громади за 2022 рік.

Депутатами розглянуто та схвалено інформації про:

- хід виконання у 2021 році Перспективного плану розвитку послуг щодо забезпечення законних прав та інтересів дітей в Новоград-Волинській міській територіальній громаді на 2019-2026 роки;

- хід виконання у 2021 році міської Цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018-2022 роки;

- результати розгляду пропозицій і доручень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час підготовки та проведення шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання;

- про матеріальний резерв громади.

У сфері транспортних перевезень депутатами міської ради затверджено рішення про Порядок компенсації з бюджету міської територіальної громади втрат перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у період запровадження воєнного стану.

Читайте також: На Житомирщині чоловік пожертвував для військових 2 свині

Затверджено внесення змін у додаток 1 до рішення міської ради від 21.10.2021 року №327 «Про пільгові перевезення на міських, приміських автобусних маршрутах загального користування на території Новоград-Волинської міської територіальної громади у 2022 році», якими передбачено, що право пільгового проїзду мають діти з багатодітних та малозабезпечених сімей (за наявності посвідчення), а також внутрішньо переміщені особи (за наявності довідки).

Також рішенням міської ради внесено зміни до символіки Новоград-Волинської міської територіальної громади. Зокрема із зображень малого та повного гербів громади забрано літеру Z, яка до цього розміщувалася на золотому дзвоні і була уособленням літописного міста Звягель. Нині в ході повномасштабного воєнного вторгнення російські загарбники використовують даний символ у пропагандистських цілях та для маркування техніки окупанта.

В ході пленарного засідання депутатами міської ради було надано ряд протокольних доручень, зокрема щодо порядку підтримки добровольчих формувань, які найближчим часом буде опрацьовано та розглянуто на черговій сесії міської ради.

Джерело: Новоград-Волинська мыська рада

Місто Новоград-Волинський на Житомирщині відмовилося від літери Z на своєму гербі – рішення міськради, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #житомирщина #житомирська #область #диверсії #окупанти #новини #інформація #попередження #оголошення #новини житомира #новини житомира #новини житомирщини #новини україни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...