
14:28, 8 грудня 2010 р.
Міліція в Житомирській області запрошує на екскурсію і польову кухню
Запрошуємо Вас відвідати День відкритих дверей УМВС України в Житомирській області, який відбудеться 11 грудня з 10.00 до 16.00 год. за адресою м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 5/37.
Ви матимете можливість ознайомитися як зі спеціальною автотехнікою та спецпристроями, що використовуються у повсякденній роботі працівників міліції області, так і з вилученими з обігу зразками контрафактної та фальсифікованої продукції, фальшивими грошовими купюрами.
Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів та їхнім батькам буде надана вичерпна інформація про порядок прийому на службу в органи внутрішніх справ та на навчання у вищі учбові заклади системи МВС України. Окрім того, кожен бажаючий зможе записатись у групу для проходження курсу навчання з отримання навичок самозахисту.
Під час проведення заходу працюватиме польова кухня.
Вхід вільний.
УМВС України
в Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
18:35
4 грудня
16:00
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
17:00
2 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
