![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
30 ОМБР
20:55, 13 квітня 2022 р.
Надійне джерело
Боєць «тридцятки»: Ніколи б не подумав, що повернуся у військо, та ворог змінив плани
30 ОМБР
![Боєць «тридцятки»: Ніколи б не подумав, що повернуся у військо, та ... Боєць «тридцятки»: Ніколи б не подумав, що повернуся у військо, та ворог змінив плани](/dist-assets/images/cap.jpg)
Роман – водій-електрик окремої механізованої бригади ім.князя Костянтина Острозького. У військкомат прийшов на другий день після початку повномасштабної війни. Каже, перший день витратив на завершення невідкладних справ і на вмовляння дружини й доньки, що він мусить піти на фронт, аби захистити їх від московської навали.
– Колектив у бригаді – чудовий! Всі налаштовані по бойовому. Не зустрічав тих, хто в бригаду потрапив випадково, з примусу чи через гроші. Всі готові бити ворога до повної перемоги!
В минулому Роман навчався у військовому інституті за спеціальністю інженерне озброєння. Та навчання не закінчив – зрозумів, що служба в армії не зовсім те, чим хотів би займатися все життя. Тож здобув цивільну освіту і пішов працювати на підприємство інженером-електроніком, ремонтував та обслуговував верстати.
– Ніколи б не подумав, що повернуся у військо, та ворог змінив плани. Зараз кожен українець мусить стати солдатом, щоб відстояти своє право на існування та своєї Батьківщини. Мені в нагоді стала інститутська військова виучка та досвід роботи на цивілці. Зараз працюю над зв’язком, є ще деякі цікаві проєкти, які поки не розкриватиму. Але запевняю, москалям це дуже не сподобається.
Роман говорить, що московитів готували до війни з Україною ще задовго до 2014-го року. За процесом зомбування місцевого населення йому довелося на власні очі спостерігати під час роботи за контрактом в росії.
– Пропаганда у них надзвичайно потужна. Абсурдна, маразматична, сюрреалістична але потужна. В якийсь момент я не витримав і просто викинув телевізор з вікна кімнати, де жив. Хоча телевізор належав іншій людині. Це зомбування тверезій мислячій людині слухати неможливо. А вони то все хавають на раз-два. Вірять у другу армію світу, бандерівців, що всі хочуть напасти на росію. Москалі повірили й у те, що ми швидко здамось чи поляжемо. Але цього не сталось і не станеться! У нас нація хліборобів, але коли потрібно ми трансформуємось у крутих воїнів. За нами правда, отже і перемога буде за нами!
30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького
![Боєць «тридцятки»: Ніколи б не подумав, що повернуся у вій..., фото-1 Боєць «тридцятки»: Ніколи б не подумав, що повернуся у військо, та ворог змінив плани, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
11:49, 16 липня
16:50, 24 липня
16:50, 24 липня
18:55, 18 липня
16:48, 24 липня
live comments feed...