![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
ПОЛІЦІЯ
10:50, 14 квітня 2022 р.
Надійне джерело
На Житомирщині дізнавачі поліції оголосили підозри ще чотирьом колаборантам
ПОЛІЦІЯ
![На Житомирщині дізнавачі поліції оголосили підозри ще чотирьом кола... На Житомирщині дізнавачі поліції оголосили підозри ще чотирьом колаборантам](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поліцейські спільно зі співробітниками УСБУ області за процесуального керівництва окружних прокуратур викрили у публічній підтримці агресії росії відносно України жителів Бердичівської, Житомирської, Олевської, Іршанської громад. 12 квітня усім чотирьом оголосили підозри у веденні колабораційної діяльності. Два з цих проваджень уже направлені до суду.
Про підозру у колабораційній діяльності (ст. 111-1 КК України) поліцейські оголосили 62-річній жительці Коростенського району. З моменту широкомасштабного російського вторгнення в Україну жінка у публічних місцях та дворах багатоповерхівок у смт Іршанську закликала до підтримки рішень та дій держави-агресора щодо необхідності об’єднання України, російської федерації та білорусії в одну державу. Також вона закликала громадян до підтримки збройної агресії росії та переконувала у необхідності капітуляції України. Нині триває подальше досудове розслідування.
12 квітня дізнавачі Бердичівського райвідділу поліції спільно із співробітниками УСБУ провели санкціонований обшук за місцем проживання 44-річного жителя райцентру. З помешкання вилучили речові докази, що підтвердили його протиправну діяльність. Встановлено, що чоловік у соціальній мережі розмістив відео на підтримку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну та закликав усіх вподобати й поширити відеоролик. Тож цього ж дня під процесуальним керівництвом Бердичівської окружної прокуратури поліцейські оголосили чоловікові про підозру за ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.
Також дізнавачі поліції викрили у публічному запереченні здійснення збройної агресії російської федерації проти України 60-річного жителя м. Олевська. Чоловік у середині березня просто біля місцевої крамниці закликав містян до підтримки рішень та дій держави-агресора. Тож після оголошення йому підозри у колабораційній діяльності за процесуального погодження Коростенської окружної прокуратури матеріали були скеровані до суду.
Поліція Житомирської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:12, 21 липня
7
13:12, 21 липня
3
07:24, 17 липня
10:25, Сьогодні
live comments feed...